To twoja biżuteria? Policja z Mokotowa szuka właścicieli złodziejskich łupów

Policjanci z Mokotowa rozpracowali sprawę złodziei oskarżonych o włamanie się do mieszkania i ograbienie go. Wśród ich łupów znaleziono przedmioty, które mogą pochodzić z innego skoku. "Czy to twoje rzeczy?" - pyta policja.
Zobacz wideo

Na stronie mokotowskiej komendy policji w Warszawie pojawił się komunikat dotyczący skradzionej biżuterii. Funkcjonariusze chcą ustalić, do kogo należą przedmioty znalezione przy zatrzymanych przez nich złodziejach. 

Mokotów. Czy to twoja biżuteria?

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą dochodzenie w sprawie włamania do mieszkania oraz kradzieży ok. 8,5 tys. złotych.

W trakcie postępowania odzyskano część skradzionych przedmiotów. Okazało się jednak, że właściciele okradzionego mieszkania ich nie rozpoznają. Policja opublikowała zatem zdjęcia wszystkich przedmiotów i prosi o pomoc. Czy ktoś rozpoznaje wśród nich swoją własność lub wie, do kogo należą? 

Jeśli ktoś rozpoznaje rzeczy opublikowane na zdjęciach proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 22 60 313 71, numery całodobowe do oficera dyżurnego jednostki 22 603 92 50, 22 603 92 52 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o: