Podszywał się pod więźnia obozu koncentracyjnego i oszukiwał kobiety. Policja szuka Eugeniusza Gadomskiego

Eugeniusz Gadomski jest poszukiwany przez policję. 90-latek ukrywa się przed organami ścigania od 1998 roku. Na koncie ma liczne oszustwa. Raz wyłudził pieniądze, udając byłego więźnia obozu koncentracyjnego.
Zobacz wideo

Policjanci z bielańskiej komendy poinformowali o poszukiwaniach 90-letniego Eugeniusza Gadomskiego. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania oraz kilku listów gończych, za szereg wyłudzeń i oszustw.

Policja poszukuje Eugeniusza Gadomskiego

Gadomski ukrywa się przed policją od czerwca 1998 roku. Mężczyzna wyłudził m.in. znaczną kwotę jako odszkodowanie za pobyt w obozie koncentracyjnym. Później okazało się jednak, że nigdy w nim nie przebywał. Ponadto oszukał wiele samotnych kobiet, jedną z nich dotkliwie okaleczył.

Poszukiwany mężczyzna ma około 170-175 cm wzrostu, piwne oczy, może nosić wąsy. Ma siwe włosy, ale może je farbować. Często zmienia fryzury, widywany był z włosami związanymi w kucyk, obciętymi „na jeża”, zaczesanymi do góry oraz na bok z przedziałkiem. Jest szczupły i ma wyprostowaną postawę oraz duże, zadbane dłonie. Nosił złotą bransoletę oraz sygnet ze szlachetnymi kamieniami. Ubiera się elegancko, najczęściej nosi garnitury.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego przestępcy, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach (ul. Żeromskiego 7) osobiście, telefonicznie pod numerami 22 603 71 61, 22 603 19 54, 22 603 71 55, 22 603 71 56, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o: