Babcia z 4-letnim wnuczkiem w ciężkim stanie. Policja szuka świadków potrącenia w Wilanowie

Policja szuka świadków wypadku, do którego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych w Wilanowie. 62-letnia kobieta i jej 4-letni wnuk zostali tam potrąceni przez samochód osobowy i w ciężkim stanie trafili do szpitala. Policja prosi o pilny kontakt świadków wypadku.
Zobacz wideo

Do potrącenia na przejściu dla pieszych przy ulicy Drewny 24 w Wilanowie doszło w czwartek 13 grudnia około godziny 15:30.

Wilanów. Kobieta z dziećmi potrącona na przejściu dla pieszych

Gdy 62-letnia kobieta przechodziła przez pasy z dwojgiem wnucząt w wieku 4 i 6 lat, uderzył w nich osobowy ford focus kierowany przez 27-latka. Uderzenie było tak silne, że po wypadku 4-letni chłopiec oraz jego babcia z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala. Oboje wciąż przebywają na oddziale intensywnej terapii, a ich stan jest ciężki. 

Kierowca forda focusa był trzeźwy. Dokładne okoliczności wypadku nie są na razie znane. Policjanci proszą o pilny kontakt wszystkie osoby, które były świadkami wypadku lub mają wiedzę na temat jego przebiegu.

Jeśli ktoś z państwa był świadkiem tego zdarzenia lub posiada jakąkolwiek wiedzę na ten temat proszony jest o PILNY kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym mokotowskiej komendy policji przy ulicy Malczewskiego 3/5/7

- apeluje mokotowska policja.

Informacje można przekazać osobiście, dzwoniąc na całodobowy numer oficera dyżurnego 22 603 92 50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o: