Konkubent miał odpalić pudełko fajerwerków i uciec nago. W domu były jego partnerka i jej matka

Pożar w Wawrze wybuchł we wtorek w nocy. W domu objętym płomieniami i dymem uwięzione były dwie kobiety, które przez okno wołały o pomoc. O podpalenie podejrzany jest mężczyzna, który mieszkał z kobietami.

Policja potwierdza, że we wtorek około północy interweniowali w sprawie pożaru na ul. Nachyłkowej w warszawskim Wawrze. Na miejscu pojawiła się też straż pożarna.

Wawer. Odpalił fajerwerki i uciekł nago

Jak informuje sekcja prasowa stołecznej policji, w budynku w Wawrze jako pierwsza pojawiła się policja. Zastali tam dwie kobiety - matkę i dorosłą córkę - które wołały przez okno o pomoc. Nie mogły wyjść same, bo płomienie i dym odcięły im drogę ucieczki. Funkcjonariuszom udało się je uratować jeszcze zanim przyjechała straż pożarna. Na posesji sąsiadów znaleźli drabinę, dzięki której zabrali kobiety z płonącego domu. Jedna z nich trafiła do szpitala.

O zaprószenie ognia podejrzewa się mężczyznę, który mieszkał z kobietami w domu. Oficjalnie mówi się, że mężczyzna wynajmował pokój w piwnicy domu, nieoficjalnie - że był konkubentem młodszej z kobiet.

Jak podaje se.pl, mężczyzna miał odpalić w piwnicy pudełko z fajerwerkami, a następnie nago wybiec z domu. Gdy policja zjawiła się na miejscu, zauważyła biegającego po podwórku mężczyznę. 

Policja w Warszawie informuje, że 36-letni Stanisław R. usłyszy zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Więcej o:
Komentarze (38)
Konkubent miał odpalić pudełko fajerwerków i uciec nago. W domu były jego partnerka i jej matka
Zaloguj się
 • lusjola

  Oceniono 14 razy 14

  Jak biegał nago to na pewno nie naćpany!!!

 • odowk

  Oceniono 15 razy 13

  Zastanawia mnie, czemu uciekł nago. Pewnie zapragnął uchodzić za ekscentrycznego artystę perfomera, który wykonuje swój dziwny happening, aby zaprezentować piękno swojego nagiego ciała w blaskach różnobarwnych fajerwerków.
  A tak na serio, to facet powinien przejść badania psychiatryczne.

 • 174pit

  Oceniono 11 razy 11

  Chciał zrobić ogniste wejście, z mety rozpalić kochankę, ale żar miłości wymknął mu się spod kontroli.
  W każdym razie nikt mu nie zarzuci premedytacji - nie uciekałby wtenczas bez gaci w taką pogodę.
  A serio: obie kobiety miały więcej szczęścia, niż ten "waleciarz" rozumu.

 • zbieg-z-ciemnogrodu

  Oceniono 11 razy 11

  Podpalil lont i spier*alal w podskokach. Chcialbym to zobaczyc.

 • wujekdolf

  Oceniono 13 razy 11

  januszuuuu a gdzie twoja grażyna... i gacie :)

 • rhemek76

  Oceniono 11 razy 9

  Sprzedali mu lewe prochy :)

 • Oceniono 8 razy 8

  Jak to zrozumieć żeby odpalić fajerwerki trzeba się rozebrać do golasa? a potem szybko uciec okej dziękuję za instrukcje!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX