Ukradli buty z klatki schodowej na Bielanach. Parę namierzyły kamery monitoringu

Policjanci z bielańskiej komendy szukają osób, które ukradły dwie pary butów z klatki schodowej przy ulicy Perzyńskiego. Wizerunek prawdopodobnych sprawców kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu.

Niedawno informowaliśmy, że mieszkańcy bloków wystawiają na klatki schodowe różne rzeczy prywatne, które nie mieszczą się w mieszkaniach - meble, wózki dziecięce, śmierci, rowery czy buty. W jednym z bloków na Bielanach pozostawione w ten sposób rzeczy stały się obiektem kradzieży.

Bielany. Ukradli dwie pary butów z klatki schodowej

Do kradzieży na klatce schodowej na Bielanach doszło 30 listopada w bloku przy ulicy Perzyńskiego 14D. Na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzna i kobieta zabierają z korytarza klatki dwie pary butów, a następnie kierują się z nimi do windy.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanych zdjęciach kobietę i mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat

- informuje Komenda Stołeczna Policji.

Osoby, które rozpoznają zarejestrowaną na zdjęciach z monitoringu parę mogą całą dobę zgłaszać się na komendę policji przy ul. Żeromskiego 7. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje pod numerami telefonu 22 603 10 11, 22 603 71 55, 22 603 71 56. 114 lub na numer alarmowy 112.

Informacje można także przesyłać mailowo na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl

Sprawę prowadzi sierżant sztabowa Małgorzata Łukasiuk.

Więcej o: