Kolizje i piesza potrącona przez autobus. Duże utrudnienia na ulicach Warszawy

Poruszanie się ulicami Warszawy jest od rana utrudnione. W różnych częściach miasta doszło do co najmniej kilku kolizji. Korki tworzą się między innymi na żoliborskim odcinku trasy S8, w Alei Prymasa Tysiąclecia, a także na Mokotowie, gdzie doszło do potracenia pieszej.
Zobacz wideo

Ulice Warszawy są zakorkowane od wczesnych godzin porannych. Poruszania się po drogach stolicy nie ułatwia też deszczowa pogoda.

Kolizje i piesza potrącona przez autobus

Jak podaje TVN Warszawa, najpierw na trasie S8 doszło do trzech kolizji, które znacznie opóźniły przejazd tym odcinkiem w kierunku zachodnim. Do pierwszej kolizji doszło na Żoliborzu, do drugiej nad ulicą Modlińską, a do trzeciej - nad Wysockiego. Na miejscu pracują drogowcy, a utrudnienia mogą potrwać do godziny 9.

Po godzinie 6 rano do groźnego zdarzenia doszło też na dolnym Mokotowie. Przy skrzyżowaniu ulic Nehru i Czerniakowskiej piesza została potrącona przez autobus. Kobieta nie doznała poważnych obrażeń, ale po wypadku autobus zablokował skrzyżowanie. Trasa od mostu Siekierkowskiego do Śródmieścia jest wciąż zakorkowana.

Z kolei w alei Prymasa Tysiąclecia zderzyły się z kolei dwa samochód osobowe, a zaraz obok - samochód dostawczy uderzył w ciężarówkę przewożącą butelki z winem. Również tam kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

Więcej o: