Zuchwale okradli pielęgniarki w szpitalu na Targówku. Pokazali ich twarze

W szpitalu przy ul. Gilarskiej na warszawskim Targówku doszło do zuchwałej kradzieży. Skradziono cenne przedmioty dwóm pielęgniarkom. Policja poszukuje mężczyzn, którzy mogą mieć z tym związek.
Zobacz wideo

Komenda policji na Targówku poinformowała, że prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży, do której doszło 13 listopada w szpitalu przy ul. Gilarskiej. 

Kradzież w szpitalu na Targówku

Skradziono przedmioty należące do dwóch pielęgniarek. Z pomieszczenia socjalnego zniknęły dwa portfele z dokumentami, kartami płatniczymi i gotówką. Dodatkowo z szafki zginęła również odłożona tam biżuteria. W sumie straty poszkodowanych wyceniono na 3 500 złotych. 

Policja z Targówka podejrzewa, że w kradzież mogą być zamieszani mężczyźni, których zarejestrował szpitalny monitoring. Mogą mieć od 25 do 35 lat.

Kradzież w szpitalu na Targówku. Rozpoznajesz tych mężczyzn?Kradzież w szpitalu na Targówku. Rozpoznajesz tych mężczyzn? Fot. KSP

Wizerunki podejrzanych zostały opublikowane na stronie policji. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma jakiekolwiek informacje odnośnie tego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-81-52 powołując się na numer l.dz. KPD-II-7750/18. 

Policja zapewnia, że gwarantuje informatorom całkowitą anonimowość. 

Więcej o: