Samochód wbił się w słup pod mostem Poniatowskiego. Nie żyje kierowca

W niedzielę rano pod mostem Poniatowskiego doszło do wypadku. Samochód uderzył w słup, kierowca nie przeżył. Policja ustala okoliczności zdarzenia. Są utrudnienia.
Zobacz wideo

Do wypadku doszło około godziny 9:30 w niedzielę pod mostem Poniatowskiego w Warszawie na jezdni w kierunku Wilanowa.

Most Poniatowskiego. Kierowca uderzył w słup

Sekcja prasowa stołecznej policji informuje, że samochód osobowy uderzył w słup znajdujący się pod mostem Poniatowskiego. Służby ratunkowe natychmiast zjawiły się na miejscu. Pomimo reanimacji, kierowca auta nie przeżył. 

Funkcjonariusze policji prowadzą właśnie postępowanie, które ma ustalić, jaka była przyczyna wypadku. Nie wiadomo jeszcze czy kierowca był pod wpływem alkoholu. 

W związku z wypadkiem w okolicy mostu można spodziewać się utrudnień. Asp. Jerzy Florczak z sekcji prasowej informuje, że zjazd z mostu Poniatowskiego w kierunku Mokotowa jest zablokowany. Samochody jadące z Wybrzeża Kościuszkowskiego na Mokotów kierowane się w Al. Jerozolimskie. 

O utrudnieniach poinformuje również Zarząd Transportu Miejskiego. Trasa autobusu linii 166 została zmieniona - jeździ na trasie most Poniatowskiego - Al. Jerozolimskie - Nowy Świat.

Więcej o: