Bal Sylwestrowy w Pałacu w Warszawie

Wytworne Panie w wieczorowych sukniach, boa i cekinach. Przystojni Panowie w smokingach i muszkach. Zmysłowe tancerki stylizowane na lata 20te i 30te ubiegłego wieku. Piramida z kieliszków, po których żwawo przelewa się szampan. Czy to Paryż czy Nowy Jork? Nic bardziej mylnego! Tak będzie wyglądał ekskluzywny Bal Sylwestrowy - Wielki Gatsby w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

Pałac Zamoyskich przy Foksal 2 to piękny neorenesansowy budynek, z ogrodem spacerowym od strony Wisły. Tutaj znajduje się m.in. restauracja Endorfina Foksal, która zaprasza gości 31 grudnia na niezapomniany wieczór, aby przy wielu atrakcjach powitać nadchodzący Nowy Rok 2019. Bogaty program artystyczny dostarczy uczestnikom Balu niezliczonych wrażeń, a wykwintne menu zaspokoi nawet najbardziej wymagających.

Gwiazdą wieczoru będzie niewątpliwie grupa Symphonica, która wystąpi w 11-osobowym składzie prezentując symfoniczne brzmienie najsłynniejszych światowych przebojów. W zespole najmocniejszym głosem może zaskoczyć Damian Ukeje, ale barwą nie ustępują mu towarzyszące m.in. Martyna Pawłowska czy Sylwia Lorens – wszyscy doskonale znani z programu The Voice of Poland.

Muzyczną perełką będzie z pewnością międzynarodowej sławy wokalista i gwiazda Live-Act – John James, którego niepowtarzalny styl łączy R’n’b i Soul z ogromną dawką scenicznej energii. Jego doskonały kontakt z publicznością porwie do tańca każdego.

Dla wielbicieli mocniejszych wrażeń przygotowano dwa pokazy akrobatyczne – trzech muskularnych, niezwykle silnych mężczyzn z Alter Trio oraz pełne gracji i delikatności Dou Stilla. Obie grupy znane szerszej publiczności z programu telewizyjnego „Mam Talent”.

Całość wypełni również muzyka najlepszych polskich DJów – m.in. DJ ZAKS, DJ MajoR, DJ B-TEQ i inni. Będzie można również usłyszeć wirtuoza saksofonu i mistrza scenicznej improwizacji w jednym – Arkadiusza Żarka Saxxa.

Wieczór zapowiada się wyśmienicie a dodatkowo uświetnią je zmysłowe tancerki w autorskich choreografiach, przy muzyce i strojach nawiązujących do lat 20tych.

Cóż można chcieć więcej! Bal Sylwestrowy – Wielki Gatsby w Pałacu Zamoyskich to z pewnością propozycja warta rozważenia. Szykuje się spektakularne wydarzenie w wytwornych wnętrzach pałacowych. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie internetowej oraz na Facebooku.

Więcej o: