Komentarze (41)
Błonia Elekcyjne w Warszawie wykarczowane. Wycinka drzewa na zabytkowym terenie ruszyła
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • siwywaldi

  Oceniono 39 razy -11

  Czy ktoś może mi wytłumaczyć, CO może być "zabytkowego" w pustym placu, porośniętym topolami samosiejkami, w dodatku chorymi co widać na zdjęciu?

  A tak w ogóle, to zdaje mi się że już o tym pisałem, ale mój komentarz "wyparował". Czyżby stowarzyszenie Wiatrak zaczęło naśladować INNĄ, znaną przed laty organizacje społeczną, która np. blokowała Złote Tarasy, dopóki nie dostała zlecania na "ekspertyzę" wartości kilkuset tysięcy zł? :-))

 • qlll

  Oceniono 12 razy -12

  Nie znam tej konkretnej sprawy i nie wiem jaki tam dokładnie drzewostan jest, ale jestem przeciwnikiem ekoterroryzmu. To są tylko drzewa i aż drzewa. Czasem warto jest wyciąć to co rosło i zorganizować miejsce na nowo. Często nawet trzeba tak robić, bo zagraża to ludziom. Oczywiście ważne jest, aby sadzić nowe drzewa i żeby terenów zielonych nie ubywało. Jedynie wyciąłbym wszystkie drzewa które rosną bliżej niż 15 metrów od każdej drogi powiatowej (i wyższej kategorii) i w ich miejsce zasadził żywopłoty czy inne krzewy hamujące nawiewanie śniegu. Uratowało by to wiele istnień ludzkich.

 • kriso135

  Oceniono 23 razy -19

  Wy się politruki z Czerskiej w końcu zdecydujcie. Z jednej strony płaczecie, że miasto się "rozlewa" a z drugiej krytykujecie każdą zabudsowę. Zrozumcie lewackie tępaki, że miasto to nie Kampinos i żeby coś wybudować trzeba oczyścić teren.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX