Mężczyzna ciężko ranny po ugodzeniu nożem, zatrzymano jego żonę. "Doszło do sprzeczki"

W okolicach Tarczyna pod Warszawą doszło najprawdopodobniej do tragicznej w skutkach małżeńskiej kłótni. Ciężko rannego 57-letniego mężczyznę z ranami klatki piersiowej przetransportowano do szpitala helikopterem pogotowia ratunkowego. Jego żona została zatrzymana przez policję.

Do zdarzenia doszło 17 listopada w jednym z mieszkań w Tarczynie (powiat piaseczyński).

Tarczyn. Mężczyzna ugodzony nożem

- Najprawdopodobniej pomiędzy 57-letnimi małżonkami doszło do sprzeczki, która dla mężczyzny zakończyła się ugodzeniem w klatkę piersiową ostrym narzędziem. Najprawdopodobniej był to nóż - powiedział Jarosław Sawicki z komendy powiatowej w Piasecznie w rozmowie z TVN24.

Mężczyzna jest w ciężkim stanie. Przed przyjazdem pogotowia był reanimowany przez jednego z sąsiadów. Następnie reanimację przejęli ratownicy, którzy przetransportowali go do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

57-letnia żona mężczyzny została zatrzymana przez policję.Trwa przesłuchiwanie świadków i ustalanie, w jakich okolicznościach doszło do awantury. Śledztwo w tej sprawie będzie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grójcu

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o: