Wieczorny pościg na Bródnie. Padły strzały w kierunku sportowej hondy

Mieszkańcy Bródna byli w sobotę wieczorem świadkami niecodziennego zdarzenia. Krótko przed godziną 21 policjanci rozpoczęli obławę na samochód, którego kierowca uciekał ulicą Łabiszyńską. Policja oddała kilka strzałów w opony samochodu, a następnie ścigała pojazd przez kilka kilometrów.

Do akcji policji doszło w 17 listopada przed godziną 21. Jak relacjonuje portal Targówek Info, na skrzyżowaniu ulicy Łabiszyńskiej z Suwalską policjanci próbowali zatrzymać sportową hondę. 

Pościg za sportową hondą ulicami Bródna i Białołęki

Funkcjonariusze oddali kilka strzałów w opony ściganego samochodu, ale mimo to jego kierowca nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Z piskiem opon przejechał ulicą Łabiszyńską pod Trasą Toruńską, a następnie zaczął się kierować w stronę centrum handlowego Factory Annopol.

Zatrzymano go dopiero kilka kilometrów dalej, na ulicy Białołęckiej. W pościgu, oprócz policji, brała również udział straż miejska. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu do późnych godzin wieczornych pracowały służby, a ulica Suwalska była wyłączona z ruchu.

Na razie policja nie udziela wyjaśnień w tej sprawie, ale nieoficjalnie mówi się, że sportowa honda mogła być kradziona.

Nagrał pościg policjantów za napastnikami. Wyrwali plecak z 700 tys. zł biznesmenowi

Więcej o: