Motocyklista zginął na moście Siekierkowskim. Policja szuka kierowcy białej ciężarówki

Służby próbują ustalić dane osobowe kierowcy białej ciężarówki, który dwa tygodnie temu brał udział w śmiertelnym wypadku z udziałem motocyklisty na moście Siekierkowskim. Policja i prokuratura szukają nagrań z wideorejestratorów i proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu kierowcy ciężarówki.

Do tragicznego wypadku doszło 31 października około godziny 17:30 na jezdni mostu Siekierkowskiego w kierunku Wawra.

Motocyklista zginął pod kołami ciężarówki

Z ustaleń śledczych wynika, że kierowca motocykla jechał środkowym pasem między dwiema ciężarówkami. W pewnym momencie wpadł pod koła jednej z nich. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Jak podaje prokuratura, wciąż nie udało się ustalić danych osobowych kierowcy białej ciężarówki biorącej udział w zdarzeniu. Śledczy nie znają też numerów rejestracyjnych samochodu.

- Z naszych ustaleń wynika, że był to samochód ciężarowy koloru białego, przy czym nie chodzi tu o samochód marki Iveco o początkowych numerach rejestracyjnych WPR, w który motocykl uderzył na skutek pierwotnego zderzenia - informuje prokurator Marcin Saduś w rozmowie z Tvnwarszawa.pl.

Policja prosi o kontakt świadków wypadku

Policja i prokuratura proszą o kontakt wszystkich kierowców, którzy 31 października około godziny 17 jechali Mostem Siekierkowskim w kierunku Wału Miedzeszyńskiego i mogli widzieć białą ciężarówkę, która brała udział w wypadku

Apelują też do kierowców, którzy w czasie wypadku jechali Trasą Siekierkowską, o udostępnienie nagrań z wideorejestratorów, na których widać samochody ciężarowe koloru białego.  

Więcej o: