Ruch tramwajowy na Pradze-Północ był kompletnie zablokowany. Przez zaparkowany samochód

W czwartek rano kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej, którzy chcieli przejechać przez Pragę-Północ, byli zaskoczeni. Ruch został całkowicie zablokowany... przez zaparkowany samochód.

Dziś rano ruch na skrzyżowaniu ulic Wileńskiej i Środkowej na warszawskiej Pradze-Północ był utrudniony. Powodem była niefrasobliwość jednego z kierowców. 

Zablokowany ruch na Pradze-Północ

Jak widać na zdjęciach, problemy spowodował kierowca białego volvo, który zaparkował samochód zbyt blisko torów tramwajowych. Torowisko w kierunku pętli Czynszowa było zupełnie zablokowane. Tramwaje nie mogły jechać, a wokół utworzył się korek samochodowy.

Jak relacjonuje Tvnwarszawa.pl, od razu wezwano straż miejską i holownik. Zanim służby nadjechały, właścicielka samochodu wróciła i odjechała.

Rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego zapewnia jednak, że straż miejska rozliczyła się z panią za popełnione wykroczenie. 

Więcej o:
Komentarze (32)
Ruch tramwajowy na Pradze-Północ był kompletnie zablokowany. Przez zaparkowany samochód
Zaloguj się
 • saves

  Oceniono 34 razy 30

  A czy pasażerowie i kierowcy rozliczyli się z panią za spóźnienia do pracy, szkoły czy gdzie tam jechali? W takim wypadku pani nie odjeżdża, tylko grzecznie czeka na holownik i kilkutysięczną grzywnę.

 • bialeem

  Oceniono 16 razy 16

  To skrzyżowanie jest blokowane przez samochód w ten sposób standardowo raz w tygodniu.

 • 2bogaty-wienc-mondry

  Oceniono 17 razy 11

  Zamniast uklenknonć pszed pienknym suwem i podziwiać że ktoś był na tyle mondry rzeby być bogatym i se kupić takie pienkne ałto, to rozszczeniowa tłuszcza narzeka i jojczy. A podejć jeden z drugim do właścicielki a skłon siem skromnie i zpytaj nieśmiało:"Jasnie Pani , ajak nalerzy robić rzeby dorobić siem takiego ałta?" I po otszymaniu otpowiedzi, na pszykład: "sprzedaj mnieszkanie i kup teatr" albo "zmnień prace i weś kredyt" abo " zacznij rosnościć ulodki a tata da ci potem pierszy milion", zastanuf siem jeden s drugim nat swojom nendznom egzestencjom!

 • wagadudu

  Oceniono 12 razy 10

  No i z czego się cieszycie? Że głupia ci... zdążyła wrócić, zanim kulsony i reszta tego towarzystwa opłacanego z naszych podatków ruszyli rozumem? Ten pojazd powinien byc odholowany najpóźniej 5 minut po tym, jak został nieprawidłowo zaparkowany.

 • stanislawperkoz

  Oceniono 18 razy 8

  Powinni ogolić ją na łyso....

 • wojtem

  Oceniono 3 razy 3

  kto babie dal prawo jazdy???

 • wudeer

  Oceniono 3 razy 3

  w pierwszej kolejności powinni odblokować linię tramwajową (zbić szybę, wrzucić luz i zepchnąć samochód), dopiero później wzywać holownik i dawać mandaty

 • mcwidack

  Oceniono 15 razy 3

  To dziwna mania, powtarzanie jednego zdania 10 razy w tekście... w ten sposób wyrabiacie wierszówkę marnując czas czytelników?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX