Poznajesz tego mężczyznę? Poszukują go policjanci z Bielan. "Zerwał łańcuszek z szyi i uciekł"

Policjanci z Bielan szukają mężczyzny, który napadł na pasażerkę tramwaju numer 33 i zerwał z jej szyi łańcuszek. Na podstawie informacji podanych przez świadków sporządzono jego portret pamięciowy.

Do kradzieży doszło 16 września w tramwaju linii 33, podczas postoju na przystanku Piaski 03 przy ul. Broniewskiego. Jak informuje policja, mężczyzna zerwał łańcuszek z szyi pasażerki stojącej przy drzwiach, a następnie uciekł. 

Bielany. Policja szuka mężczyzny podejrzanego o kradzież

Na podstawie zeznań świadków sporządzono portret pamięciowy mężczyzny. Ma około 35 lat, około 175 cm wzrostu i jest szczupłej, wysportowanej budowy ciała. Ma śniadą cerę, czarne, krótkie włosy i ciemne oczy.

Cechą charakterystyczną jest około 2-centymetrowa blizna umiejscowiona z tyłu głowy, skośna do osi pionowej oraz nierówne uzębienie - wysunięty ząb z prawej strony w szczęce górnej

- precyzuje policja.

Mężczyzna w dniu kradzieży był ubrany w ciemny dres. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na jego temat.

Przez całą dobę można się zgłaszać do komisariatu policji przy ul. Żeromskiego 7. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki policji lub przekazać informacje pod numerem telefonu 22 603 10 11, 22 603 71 55, 22 603 71 56. 114 lub pod numerem alarmowym 112.

Informacje można również przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl

Sprawę prowadzi aspirant sztabowa Dorota Szpakowska.

Był pewien, że policjanci wlepią bezdomnemu mandat. Bardzo się pomylił. "Jestem w ciężkim szoku"

Więcej o: