Żyrardów. Samochód uderzył w drzewo, 20-latek i 18-latka nie żyją. 17-latek ciężko ranny

W miejscowości Kuklówka Radziejowicka pod Żyrardowem doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy uderzył w drzewo niedaleko cmentarza. Dwie młode osoby zginęły na miejscu, a jedna w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło we wsi Kuklówka Radziejowicka w powiecie żyrardowskim 3 listopada około godziny 17. Samochód osobowy na prostym odcinku wypadł z drogi i z dużą prędkością uderzył w drzewo rosnące niedaleko cmentarza.

Wypadek koło Żyrardowa. 20-latek i 18-latka nie żyją

W wypadku zginęły dwie osoby, 20-letni kierowca i jego 18-letnia pasażerka. Ciężko ranny został też 17-latek, który podróżował na tylnym siedzeniu pojazdu.

- 17-letni pasażer siedzący z tyłu został przewieziony do szpitala w ciężkim stanie - powiedziała w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Agnieszka Ciereszko z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie. Jak dodała, obie ofiary śmiertelne wypadku to mieszkańcy gminy Jaktorów.

Po wypadku droga wojewódzka numer 579 była zablokowana do późnych godzin nocnych. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. 

Jak nieoficjalnie informuje "Wyborcza", po trzech godzinach na miejsce wypadku przyjechali bliscy ofiar. Pogotowie ratunkowe musiało tam przyjechać ponownie, bo dwie osoby zemdlały. 

Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy

Więcej o: