Poznajesz tego mężczyznę? Ukradł z metra defibrylator. Przez niego ktoś mógł umrzeć

Ze stacji metra Słodowiec zniknął defibrylator. Okazuje się, że ktoś go ukradł, a prawdopodobny sprawca został uwieczniony na monitoringu. Poznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc w identyfikacji.

Sprawą zajmują się policjanci z komendy na Bielanach. Funkcjonariusze proszą wszystkich o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny ze zdjęcia. 

Metro. Mężczyzna ukradł defibrylator

Do kradzieży doszło w zeszłą sobotę, 27 października, na stacji metra Słodowiec między godziną 21 a 22. Zniknął stamtąd defibrylator wraz z dwoma kompletami elektrod dla dorosłych i dla dzieci. Policja próbuje ustalić, kto ukradł urządzenie, które ma ratować życie pasażerom. 

Policja informuje, że kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat.

Wszelkie informacje można zgłaszać przez całą dobę na komendzie przy ul. Żeromskiego 7 lub zgłosić się do najbliższej jednostki policji. Zgłoszenia można przekazywać także telefonicznie na numery: 22 603 10 11, 22 603 71 55, 22 603 71 56. 114 albo na numer alarmowy 112 lub pocztą elektroniczną na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Sprawę prowadzi sierż. szt. Małgorzata Łukasiuk.

Więcej o: