Kierowca mitsubishi wpadł z impetem na parking i uszkodził 10 samochodów

Ursynów. W piątek doszło do zdarzenia, przez które zniszczone zostało 10 samochodów. Kierowca mitsubishi wjechał z impetem na jeden z parkingów i uszkodził wszystkie te auta.

Chodzi o okolicę skrzyżowania ulic Puławskiej i Romera. W piątek po południu doszło tam do zdarzenia, którego wynikiem było uszkodzenie aż 11 aut. 

Ursynów. Wjechał na parking i uszkodził 10 aut

Jak podaje Tvnwarszawa.pl, kierowca mitsubishi wjechał nagle z impetem na niestrzeżony parking przy jednym z biurowców na Ursynowie. Uszkodził aż 10 samochodów, które były tam zaparkowane. 

Komenda Stołeczna Policji tłumaczy, że wszystko zaczęło się od stłuczki, do której doszło wcześniej na ulicy Puławskiej. Tuż przed miejscem, gdzie ulice krzyżuje się z ul. Romera mitsubishi zderzyło się z kią. Kierowca mitsubishi stracił panowanie nad kierownicą i wjechał na parking, gdzie uszkodził inne samochody. 

W rezultacie zniszczonych jest 11 aut - 10 zaparkowanych i mitsubishi. 

Na miejscu oprócz policji zjawiły się jeszcze pogotowie i straż pożarna. Zabezpieczano miejsce. Zbadano również kierowcę mitsubishi. Mężczyzna został ostatecznie zabrany do szpitala. 

Policja informuje, że kierowcy, którzy uczestniczyli w stłuczce na ul. Puławskiej byli trzeźwi. 

Honda ostro skręca, wjeżdża na chodnik i uderza prosto w dwie kobiety. Nie zdołały uciec

Więcej o: