Otwarcie sklepu IKEA w CH Blue City już za kilka dni. W ofercie znajdą się nowe opcje

IKEA w Centrum Handlowym Blue City już coraz bliżej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wielkie otwarcie szykowane jest na 23 października. Jakie atrakcje będzie można znaleźć w IKEI w Blue City?

Z informacji do których dotarł portal Wp.pl, wynika, że IKEA w Blue City w Warszawie zostanie otwarta już 23 października. 

Otwarcie IKEA w Blue City

Nowa lokalizacja sklepu IKEA w Blue City jest nietypowa, ponieważ będzie znajdowała się blisko centrum miasta. Większość sklepów IKEA znajduje się na obrzeżach.

Jak podaje Wp.pl, otwarcie IKEI w Blue City odbędzie się aż trzy razy. Już w najbliższy piątek - 19 października - IKEA zostanie otwarta "na próbę" - skorzystają z niej tylko pracownicy sieci. Będą mieli za zadanie ją przetestować i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. 

Kolejne otwarcie nastąpi w poniedziałek 22 października. Tego dnia IKEA będzie dostępna tylko dla VIP-ów. Dopiero następnego dnia IKEĘ w Blue City będą mogli odwiedzić wszyscy. Wielkie i ostateczne otwarcie planowane jest zatem na 23 października.

IKEA w CH Blue City

IKEA w centrum handlowym na Ochocie będzie znacznie mniejsza niż inne sklepy tej samej sieci, które odwiedzaliśmy do tej pory. Klienci będą mogli wpaść tutaj na szybkie, niewielkie zakupy. Ze względu na mniejszą powierzchnię, asortyment będzie tam mniejszy - nie wszystko będzie dostępne od ręki. Sieć zapowiada, że niedostępne produkty można będzie zamówić z dostawą do domu.

Warszawiacy mogą za to liczyć na znacznie szerszą ofertę restauracji i bistro IKEI. Oprócz znanych wszystkim klopsików i hot-dogów, w menu znajdą się również kanapki z wypiekanego na miejscu chleba, dania wegetariańskie oraz koktajle owocowe i warzywne. W ofercie restauracyjnej znajdzie się również miejsce na kawiarnię - będzie można zamówić gorące napoje i słodycze. 

W jaki sposób zabezpieczyć swój dom przed włamywaczem?

Więcej o: