Łazy. Miał spowodować kolizję, a potem uprowadzić dwójkę dzieci. "Porwanie rodzicielskie"

W Łazach pod Warszawą doszło do zderzenia dwóch samochodów. Prawdopodobnie kolizja była umyślna, a po jej spowodowaniu porwana została dwójka dzieci - podaje radio RMF FM. Mogło to być uprowadzenie rodzicielskie. Na miejscu czynności prowadzi policja.

Do zdarzenia doszło w Łazach w powiecie piaseczyńskim. Zdarzyły się dwa pojazdy - skoda i seat. W jednym z samochodów podróżowała matka z dwójką dzieci, które miały zostać porwane.

Łazy. Porwanie dzieci po kolizji

Jak podaje radio RMF FM, kolizja najprawdopodobniej została spowodowana umyślnie przez mężczyznę, który chwilę po zdarzeniu przesadził dwójkę dzieci do swojego samochodu i odjechał. Najprawdopodobniej był to ich ojciec. Matka dzieci po wypadku została przewieziona do szpitala.

Policja informuje, że w Łazach doszło do zderzenia dwóch samochodów, ale oficjalnie nie potwierdza informacji o rodzicielskim porwaniu.

- Potwierdzam, że w Łazach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem skody i seata. Ranna została 30-letnia kobieta, którą przewieziono do szpitala - mówi Jarosław Sawicki z piaseczyńskiej policji w rozmowie z Metrowarszawa. Jak dodaje, funkcjonariusze wciąż pracują na miejscu wypadku.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o: