Tragiczny wypadek na Ochocie. Nie żyje 66-letnia kobieta

W czwartek późnym wieczorem na warszawskiej Ochocie doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się luksusowy mercedes i toyota. Zginęła 66-letnia kobieta.

Jak informuje zespół prasowy Komendy Stołecznej Policji, do wypadku doszło około godziny 22 na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Niemcewicza na Ochocie

Wypadek na Ochocie. Nie żyje kobieta

W wypadku brały udział dwa samochody osobowe - mercedes i toyota. Jak mówi funkcjonariuszka z sekcji prasowej KSP ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca toyotą wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. 

Kobieta poważnie ucierpiała. Na miejscu pojawiła się straż pożarna ze specjalistycznym sprzętem, ponieważ pasażerka była uwięziona w aucie. Została uwolniona i natychmiast przewieziona do szpitala - miała poważny uraz nogi. Nie udało się jej jednak uratować. Po kilku godzinach 66-letnia kobieta zmarła. 

Policja oraz prokuratura ustalają obecnie okoliczności zdarzenia. 

Uszkodzenia po wypadku są duże. Z relacji świadków wynika, że warty 1,5 mln złotych mercedes wypadł z jezdni i uderzył w kilka znaków drogowych, sygnalizację świetlną i wylądował na torowisku tramwajowym. 

Korzystając z telefonu za kółkiem, zwiększasz ryzyko wypadku aż 23 razy

Więcej o: