Tragiczny wypadek na Ochocie. Nie żyje 66-letnia kobieta

W czwartek późnym wieczorem na warszawskiej Ochocie doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się luksusowy mercedes i toyota. Zginęła 66-letnia kobieta.

Jak informuje zespół prasowy Komendy Stołecznej Policji, do wypadku doszło około godziny 22 na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Niemcewicza na Ochocie

Wypadek na Ochocie. Nie żyje kobieta

W wypadku brały udział dwa samochody osobowe - mercedes i toyota. Jak mówi funkcjonariuszka z sekcji prasowej KSP ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca toyotą wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle. 

Kobieta poważnie ucierpiała. Na miejscu pojawiła się straż pożarna ze specjalistycznym sprzętem, ponieważ pasażerka była uwięziona w aucie. Została uwolniona i natychmiast przewieziona do szpitala - miała poważny uraz nogi. Nie udało się jej jednak uratować. Po kilku godzinach 66-letnia kobieta zmarła. 

Policja oraz prokuratura ustalają obecnie okoliczności zdarzenia. 

Uszkodzenia po wypadku są duże. Z relacji świadków wynika, że warty 1,5 mln złotych mercedes wypadł z jezdni i uderzył w kilka znaków drogowych, sygnalizację świetlną i wylądował na torowisku tramwajowym. 

Korzystając z telefonu za kółkiem, zwiększasz ryzyko wypadku aż 23 razy

Więcej o:
Komentarze (7)
Wypadek na Ochocie. Nie żyje 66-letnia kobieta
Zaloguj się
 • yellow_raven

  Oceniono 15 razy 11

  "Mercedes wypadł z jezdni i uderzył w kilka znaków drogowych, sygnalizację świetlną i wylądował na torowisku tramwajowym". Przy obowiązującej tam prędkości 50 km/h z pewnością nie ściąłby kilku znaków drogowych i nie wylądował na torowisku, a kobieta być może by żyła. Jeśli biegli ustalą znacznie przekroczenie prędkości moim zdaniem kierowca Mercedesa powinien być współodpowiedzialny.

 • bra_bar

  Oceniono 10 razy 8

  Wczoraj wieczorem jak zwykle były wyścigi na Jerozolimskich. Samochody z głośnym wydechem śmigały też w stronę placu Zawiszy. Pewnie ci od tego wypadku też.
  Nawet jeśli kobieta wjechała na czerwonym (może skręcała na "zielonej strzałce"), to prędkość która sądząc po zniszczeniach mała nie była, na pewno miała wpływ na przykry śmiertelny skutek.

 • ssaassaa

  Oceniono 4 razy 4

  Mercedes wart 1,5 MPLN? Przecież nawet w wersji Maybach kosztuje około 1,3 mlpn z maksymalnymi opcjami. I mówimy o cenach salonowych

 • mer-llink

  0

  ALe żeby Toyota Yaris skasowała Maybacha? To dopiero osiągnięcie.

 • superpolpol

  0

  Luksusowa śmierć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX