Zepchnął kontrolera na tory metra, bo nie miał biletu. Policja pokazała jego wizerunek

Do zdarzenia doszło w lipcu na stacji metra Marymont. Mężczyzna, który nie miał ważnego biletu, zepchnął kontrolera na tory i uciekł. Policja opublikowała właśnie wizerunek prawdopodobnego sprawcy. Poznajecie go?

O tym incydencie w Warszawskim Metrze informowaliśmy już w lipcu. Kontroler został zepchnięty na tory metra po tym, jak chciał sprawdzić bilet jednego z pasażerów. Pracownik ZTM trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami.

Sprawca uciekł. Policja szuka go od ponad dwóch miesięcy. 

Zepchnął kontrolera na tory metra

Poszukiwaniem mężczyzny, który zepchnął kontrolera na tory, zajmują się policjanci z komendy na Żoliborzu. Prowadzą postępowanie w sprawie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Policjanci z wydziału kryminalnego postanowili opublikować jego zdjęcia. Proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat.

Można zgłaszać je osobiście na żoliborskiej komendzie przy ul. Rydygiera 3A lub innej jednostce policji. Jest również możliwość kontaktu telefonicznego (tel. 22 603-71-16 wew. 114) lub mailowego (oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl). 

Osobą, która prowadzi sprawę incydentu w metrze Marymont, jest asp. szt. Robert Nieznański.

Ile kosztuje komunikacja miejska na świecie?

Więcej o: