Brutalny napad w Konstancinie. Napastnik pobił kobietę do nieprzytomności i próbował ją zgwałcić

Na przedmieściach Konstancina-Jeziorny doszło do brutalnego napadu na kobietę. Sprawca najpierw zaciągnął ofiarę w zarośla, a później pobił do nieprzytomności i próbował zgwałcić. Policja zatrzymała podejrzanego.

Do napadu doszło kilka dni temu w godzinach porannych. Starsza kobieta została siłą wciągnięta w pobliskie zarośla przez nieznanego mężczyznę. Sprawca napadu pobił ją tak dotkliwie, że na chwilę straciła przytomność. Następnie zerwał z kobiety ubranie i próbował ją zgwałcić. Gdy odchodził z miejsca zdarzenia, okradł jeszcze swoją ofiarę.

Konstancin-Jeziorna. Brutalny napad i próba gwałtu

Po napadzie kobieta zdołała wydostać się z zarośli i natychmiast zawiadomiła policję. Skierowano ją na szpitalną obserwację. Śledztwo w sprawie brutalnego napadu rozpoczęli miejscowi policjanci we współpracy z prokuraturą rejonową w Piasecznie.

Podejrzany w rękach policji

Trop prowadził śledczych do 48-letniego mężczyzny z powiatu sochaczewskiego, który zatrudnił się niedawno w jednej z pobliskich firm. Wcześniej był już oskarżony za podobne przestępstwa.

Policjanci zatrzymali podejrzanego, a sąd na wniosek prokuratury zadecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 48-latek usłyszał już zarzut dokonania rozboju i usiłowania zgwałcenia kobiety. Grozi mu za to kara do 12 lat pozbawienia wolności. 

Był pewien, że policjanci wlepią bezdomnemu mandat. Bardzo się pomylił. "Jestem w ciężkim szoku"

Więcej o:
Komentarze (28)
Zaciągnął kobietę w krzaki i próbował ją brutalnie zgwałcić. Podejrzany w rękach policji
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 62 razy 30

  Ani Arab, ani Ukrainiec, ani lewak - ot, zwykła zakazana pisowska morda ...

 • a.ba

  Oceniono 25 razy 21

  Te powtarzające się gwałty to m.in. skutek 'humanitaryzmu' naszego sądownictwa. Najczęściej wyroki za gwałt to 1-2 lata w ZAWIESZENIU ! I oczywiście ochrona wizerunku gwałciciela. Po takich śmiesznych niby karach trudno sie dziwić recydywie - brak kary znaczy się wolno gwałcić. Dopiero w ostatnim czasie zmieniono gwałt na przestępstwo ścigane z urzędu dotychczas było z oskarżenia prywatnego...

 • pczar

  Oceniono 17 razy 17

  ... a gdzie imie i nazwisko tego bandyty, gdzie jest jego facjata? Ochrona patologii w pelni.

 • wolverine_14

  Oceniono 18 razy 16

  Kolejny recydywista...
  Kastracja + długa odsiadka, a najlepiej wysłać go w jedną stronę gdzieś na daleką syberię.

 • swieta-panienka

  Oceniono 20 razy 8

  Sprawdzić narodowość i wyznanie. Jeżeli Polak i katolik, to był gwałt patriotyczny. Znaczy umorzyć i wypuścić

 • robertqq

  Oceniono 19 razy 7

  to wszystko wina PIS i prezesa--- te wszystkie wulgaryzmy, szczucie nienawiscia, tolerowanie agresji , kibolstwa, narodowościowych bandziorów---- jest przyzwoleniem na rozwój bandytyzmu-- takiego właśnie bezprawia

 • kaviar100

  Oceniono 10 razy 6

  aaa nieee, to przecież wiadomo, że arab.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX