W mieszkaniu na Bemowie odkryto dwa ciała z ranami kłutymi. Za ścianą była nieświadoma tragedii babcia

W mieszkaniu na Bemowie odkryto dwa ciała - kobiety i mężczyzny. Policja informuje, że była to para. Oboje mieli rany kłute.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w mieszkaniu przy ulicy Pełczyńskiego na warszawskim Bemowie

Bemowo: odkryto dwa ciała 

W sobotę policja została poinformowana o tym, że w jednym z mieszkań na Bemowie znajdują się dwa ciała. Na miejscu potwierdzono tę informację. Miejsce zostało zabezpieczone przez techników kryminalnych. Sprawą od razu zajęła się stołeczna prokuratura

Jak informuje policja i prokuratura, zmarli to kobieta (ur. w 1983 r.) i mężczyzna (ur. w 1981 r.), którzy od dłuższego czasu byli parą. Na ciałach obojga odkryto rany kłute. Prokuratura informuje również o wstępnej hipotezie. Podejrzewa się, że doszło do samobójstwa rozszerzonego - mężczyzna miał najpierw zabić kobietę, a potem targnąć się na swoje życie. 

Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie mówi w rozmowie z Tvnwarszawa.pl, że 35-letnia kobieta wyprowadziła się z mieszkania w piątek. W sobotę wróciła do niego, żeby zabrać swoje rzeczy.

Dodaje, że w mieszkaniu znajdowała się również 80-letnia babcia mężczyzny. Staruszka jest niedosłysząca, więc prawdopodobnie nie wiedziała, co działo się tuż obok.

Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy

Więcej o: