Noc wieżowców 2018 w Warszawie. Jak zdobyć darmowe wejściówki?

Noc Wieżowców 2018 zbliża się wielkimi krokami. Już 29 września będzie można odwiedzić warszawskie wieżowce i zobaczyć stolicę z ich najwyższych pięter. Jak zdobyć wejściówki na Noc Wieżowców 2018?

Noc Wieżowców jest organizowana w Warszawie już po raz trzeci. Już 29 września 2018 roku będzie można obejrzeć panoramę Warszawy z najwyższych punktów wieżowców.

Noc Wieżowców 2018

Zaczynało się od pomysłu dwóch miłośników Warszawy, nowoczesnej architektury i fotografii. Tomasz Reich i Jakub Jurkowski - twórcy portalu NowaWarszawa.pl - postanowili udostępnić warszawiakom najwyższe piętra wieżowców. 

Nie spodziewali się, że ich idea znajdzie tylu zwolenników. Chętnych było 45 tysięcy osób. Z tego grona, w ramach konkursu fotograficznego, wyłoniono 1,5 tysiąca zwycięzców, którzy wzięli udział w pierwszej edycji Nocy Wieżowców. 

W tym roku Noc Wieżowców będzie bardziej spektakularna niż wcześniej. Na liście budynków, które będzie można odwiedzić znajdą się debiutanci - hotel Holiday Inn Warsaw City Centre, Leonardo Royal Hotel Warsaw, kompleks biurowy Generation Park czy niedawno otwarty Hotel Europejski

Na liście budynków biorących udział w tegorocznej Nocy Wieżowców znajdą się również oczywiście stali bywalcy: Cosmopolitan, Eurocentrum Office Complex, Intercontinental Warszawa, Intraco, Ilmet, Generation Park, Novotel, Rondo 1, Warsaw Spire, Prosta Tower, Warsaw Trade Tower, Złota 44, Westin czy Błękitny Wieżowiec.

Ciekawostką będzie możliwość odwiedzenia po raz ostatni przeznaczonego do rozbiórki wieżowca Ilmet przy rondzie ONZ. Budynek w przyszłości zastąpi ponad 188-metrowa wieża.

Noc Wieżowców 2018: Jak zdobyć wejściówki?

Najświeższe informacje na temat Nocy Wieżowców można znaleźć  na Facebooku oraz na portalu NowaWarszawa.pl.

Rezerwacji terminów można dokonywać za pośrednictwem platformy rezerwacyjnej, gdzie codziennie dodawane są kolejne pule biletów.

Wejściówki rezerwuje się na konkretny budynek i godzinę (jedna osoba może nabyć maksymalnie cztery). Z biletem należy stawić się we wskazanym na bilecie miejscu 15 minut przed godziną wejścia.

Noc Wieżowców 2018: Konkurs

Ponadto organizatorzy przygotowali konkurs, w którym można wygrać wejściówki na Warsaw Spire, Złotą 44 i Rondo 1.

Wystarczy, że zainteresowani udziałem w Nocy Wieżowców opublikują na Instagramie zdjęcie warszawskich wieżowców i oznaczą je hastagami: #NocWiezowcow2018 #NocWiezowcow #NowaWarszawa #Rondo1 #WarsawSpire #Zlota44.

Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają dwuosobowe wejściówki.

Panorama Warszawy za kilka lat na animowanej grafice! Warszawski Manhattan robi wrażenie

Więcej o: