Napadli na zakład jubilerski i sterroryzowali obsługę. Podejrzani w rękach policji

Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o napad na zakład jubilerski w Legionowie. Za kradzież biżuterii, sterroryzowanie obsługi i grożenie pracownikom przedmiotem przypominającym broń grożą im minimum trzy lata więzienia.

7 sierpnia do salonu jubilerskiego w Legionowie wtargnęło dwóch zamaskowanych napastników, którzy sterroryzowali obsługę sklepu przedmiotem przypominającym broń, rozbili gabloty i zabrali kosztowności warte minimum 100 tysięcy złotych. Po dwóch miesiącach śledztwa policja ustaliła, że związek z napadem mogą mieć dwaj mieszkańcy Warszawy, Krystian O. oraz Dariusz D.

Legionowo. Napad na jubilera

Do zatrzymania mężczyzn podejrzanych o napad zaangażowano policyjnych antyterrorystów. 29-letniego Dariusza D. zatrzymano na Mokotowie. Był wielokrotnie notowany za różne przestępstwa. 39-letni Krystian O. został zatrzymany na warszawskim Gocławiu. Był poszukiwany trzema listami gończymi za włamanie, pozbawienie wolności oraz przywłaszczenie.

Podejrzani mieli przy sobie broń

W mieszkaniach zatrzymanych mężczyzn policjanci odkryli dwie sztuki broni, elementy umundurowania oraz 14 tysięcy złotych. Pieniądze miały być przeznaczone na poczet przyszłych kar. Mężczyźni zostali już tymczasowo aresztowani przez sąd, a prokurator przedstawił im zarzuty. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grożą im minimum trzy lata więzienia.

Czy tak będzie wyglądać policja przyszłości? Niepozorny samochodzik jest zaawansowanym robotem

Więcej o:
Komentarze (1)
Legionowo napad na jubilera. Zatrzymano sprawców
Zaloguj się
  • 2doxa

    Oceniono 2 razy 2

    Towaru nie ma i nie bedzie. Szkody ofiar nie zostana naprawione. Wyroki beda lagodne, jak to w Polsce. Buzie i dane osobowe ukryte.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX