Śmierć 54-latki na Targówku, konkubent kobiety w areszcie. "Wcześniej siedział za podobne przestępstwo"

Policjanci zatrzymali na Targówku 62-letniego mężczyznę. Jest oskarżony o spowodowanie śmierci swojej 54-letniej konkubiny. Mężczyznę wcześniej skazano już za podobne przestępstwo.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Wysockiego. 

Śmierć kobiety na Targówku. Zatrzymano jej konkubenta

Policjanci z Targówka przeprowadzali interwencję w mieszkaniu pary. Na miejscu okazało się, że 54-letnia kobieta zmarła w wyniku obrażeń zadanych przez jej konkubenta. 62-letni Krzysztof K. w momencie zdarzenia był nietrzeźwy - miał ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na miejsce wezwano prokuratora, który przeprowadził oględziny obrażeń zmarłej. 

Policja: wcześniej popełnił podobne przestępstwo

Krzysztof K. trafił do policyjnej izby zatrzymań. Przedstawiono mu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który doprowadził do śmierci jego konkubiny.

Policja podkreśla, że Krzysztof K. był już wcześniej karany i w przeszłości odsiadywał wyrok za podobne przestępstwo. Teraz grozi mu wyższy wymiar kary, bo pobicia kobiety dopuścił się w warunkach recydywy. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy

Więcej o: