Bracia pobili policjanta w autobusie. Zwrócił im uwagę, bo zaczepiali staruszka

Kolejny atak na policjanta. Tym razem funkcjonariusz został pobity w autobusie przejeżdżającym przez Ursus. Stało się to po tym, jak zwrócił uwagę mężczyznom zaczepiającym 74-letniego pasażera.

Bracia naśmiewali się ze starszego pana i obrażali go. Pomylili również autobus z dyskoteką, bo pili alkohol i słuchali głośno muzyki.

W pewnym momencie uwagę zwrócił im jeden z pasażerów. Okazał się nim policjant wracający ze służby na wolskiej komendzie. Chuligani się nie przestraszyli i ruszyli z pięściami na funkcjonariusza. - Wykrzykiwali obraźliwe wulgaryzmy i zaatakowali go, bijąc i kopiąc po całym ciele - mówi podkom. Edyta Wisowska z komendy rejonowej policji.

Funkcjonariuszowi udało się obezwładnić jednego z napastników, drugi został zatrzymany przez policjantów z Ursusa, którzy szybko dojechali na miejsce, gdzie kierowca zatrzymał autobus. Poszkodowany policjant trafił do szpitala.

Obaj zatrzymani mężczyźni byli pijani, każdy z nich miał ponad promil alkoholu w organizmie. Młodszy z mężczyzn był w przeszłości notowany. Ma na swoim koncie sprawy między innymi za kradzieże i włamania.

Za wybryk grozi im do kilku lat więzienia.

Kolejne pobicie policjanta

To już drugi w tym tygodniu atak na policjanta. 11 września czterech mężczyzn zaatakowało policjanta, który po cywilnemu wracał z prokuratury. Po drodze wstąpił do banku wypłacić niewielką kwotę pieniędzy z prywatnego konta.

Napastnicy myśleli, że policjant ma teczkę wypełnioną pieniędzmi. Powalili go na ziemię, skopali i zabrali teczkę. Są poszukiwani.

Idziemy na patrol ze Strażą Obywatelską: Mówią, że jesteśmy jak ORMO, a my tylko służymy bezpieczeństwu

Więcej o:
Komentarze (34)
Bracia pobili policjanta w autobusie. Zwrócił im uwagę, bo zaczepiali staruszka
Zaloguj się
 • elemir

  Oceniono 14 razy 14

  Powinno to dać "wymiarowi sprawiedliwości" do myślenia.
  Skoro tak się dzieje z policjantami, a więc z założenia
  ludźmi o pewnej sprawności fizycznej, umiejętnościach
  walki wręcz, to co powiedzieć o "zwykłych ludziach".

 • zz1026

  Oceniono 12 razy 10

  i po co to zyje?
  nie moxzna sie dogadac z ruskimi i takie chwasty im oddawac do ich koloni karnych na syberii?
  posiedzieliby tacy kilka lat to by zmadrzeli a i fachu by sie nauczyli jakiegos w kopalni uranu

 • flyer

  Oceniono 9 razy 9

  O tym wypadku z 11 września to może lepiej milczeć - wygląd samochodu znany, tablice rejestracyjne także a hasło "Polska w ruinie" nadal obowiązuje. ;>

 • jerzytop

  Oceniono 10 razy 8

  Pamiętam PANOWIE policjanci jak to media podawały o pobitym i okradzionym cywilu / nie o chronionym ze wszech miar policjancie / który stanął w obronie kobiety . I co I GÓWNO w dupie to mieliście pomimo ze ofiara podał nr samochodu napastnik płacił kartą i były nagrania . Mieliście to w dupie bo człowiek nie był policjantem A jak to do cholery różnica ?

 • 162tony

  Oceniono 7 razy 7

  Grozi im do kilku lat więzienia... a jak zwykle dostaną zawiasy i po temacie...

 • starczypl

  Oceniono 15 razy 7

  pewnie kilku normalnych, "dobrych" policjantów jeszcze jest w policji. ale każdy wie, że to KULSONY na usługach piSSlamu

 • siwywaldi

  Oceniono 11 razy 7

  Cyt.: "To już drugi w tym tygodniu przypadek pobicia policjanta w Warszawie"

  A ja czytając to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać...

 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 4

  Niewazne ile grozi, a ile dostaną.

 • d1r3ct

  Oceniono 4 razy 4

  Tak państwo dba o...swoich obywatelu bo policjant, strażak czy pielęgniarka to też zwykły człowiek. Więc...nawet jak dostaniecie mniejsze czy większe podwyżki to zastanówcie się trzy razy zanim zagłosujecie na taką partię/rząd. Dzisiaj czy jutro będą chcieli was kupić np. podwyżkami, ale jutro albo pojutrze będą chcieli was wykorzystać, często do brudnej roboty, a na końcu się na was wypną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX