Spiłował psu zęby szlifierką. "Ta interwencja powoduje, że łzy lecą ciurkiem"

Fundacja dla zwierząt Judyta nagłośniła jedną z ostatnich interwencji. Odebrany przez wolontariuszy pies był skatowany, a jego zęby zostały spiłowane szlifierką.

Wolontariusze fundacji Judyta opisali sprawę na Facebooku. Pies został odebrany właścicielowi niedzielę wieczorem. Był zamknięty w ciasnej komórce na terenie posesji w Rawie Mazowieckiej.

Skatowany pies. "Łzy lecą ciurkiem"

Gdy przedstawiciele fundacji zjawili się na miejscu, dostrzegli, w jak bardzo złym stanie jest zwierzę.

"Wiele interwencji już za nami, lecz ta powoduje, że łzy lecą ciurkiem" - opisują na Facebooku. 

Pies był wystraszony i bał się każdego ruchu człowieka. Nie miał dostępu do wody ani do jedzenia. Okazało się, że jego zęby są spiłowane aż do korzeni - najprawdopodobniej szlifierką, którą również znaleziono na miejscu. Badanie w klinice weterynaryjnej potwierdziło wcześniejsze przypuszczenia wolontariuszy - z oględzin zębów wynika, że musiały zostać spiłowane przez człowieka. Teraz konieczne będzie ich usunięcie.

Właściciel zatrzymany przez policję

Wolontariusze dodają, pies był najprawdopodobniej katowany od dłuższego czasu. Jego właściciel podczas interwencji był nietrzeźwy. Został zatrzymany przez policjantów z komendy powiatowej w Rawie Mazowieckiej.

Przedstawiciele fundacji pochwalili policję z Rawy Mazowieckiej za szybką reakcję i profesjonalne podejście do zgłoszenia:

Nie musieliśmy tym razem nikomu pokazywać palcem ani przekonywać, że pies cierpi. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Oby na każdej interwencji mieć tak profesjonalnych stróżów prawa - opisują.

Pies zdycha w rozgrzanym aucie. Czy wybijesz szybę? Pytamy przechodniów

Więcej o:
Komentarze (45)
Spiłował psu zęby szlifierką. "Ta interwencja powoduje, że łzy lecą ciurkiem"
Zaloguj się
 • puzonik48

  Oceniono 69 razy 69

  Tylko mogę powtórzyć ,że część tego narodu nie zasługuje ,żeby ich ziemia nosiła ,zapijaczeni ,zdeprawowani ,zdemoralizowani ,bestie żyjące obok nas .Takich człekokształtnych powinno się pokazywać publicznie ,żeby inni mogli omijać ich z daleka .

 • fruqo3

  Oceniono 58 razy 58

  Dlaczego twarz tego sqrwysyna nie jest pokazana publicznie?

 • laerke

  Oceniono 49 razy 49

  Toz to psychopata! !
  Zamknac na 25 lat takiego smiecia zanim zonie i dziecku zeby szlifiarka spiluje !!!

 • chmjel

  Oceniono 37 razy 37

  To proste co należy zrobić - spiłować zęby do korzeni szlifierką, przecież jest na miejscu.

 • tokabout

  Oceniono 30 razy 30

  kara musi być bardzo surowa i niech sędzia nie waży się dać w zawiasach.! Z kilku paragrafów gnoja sądzić i karę skumulować , żeby to ś.....o nie wyszło przez długie lata z więzienia.

 • ata14

  Oceniono 27 razy 27

  Powinno się publikować zdjęcia takich cudownych ludzi, są tak naprawdę bezkarni, takich wynaturzeńców na wyspę i do kamieniołomu. Przecież to psychole bez uczuć, bez empatii, takich to kastrować należy.

 • usmiech_nocy

  Oceniono 26 razy 26

  Proponuję w ramach kary spiłować panu zęby szlifierką bez znieczulenia. Do korzeni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX