Spłonął sklep Sneaker Boyz na Powiślu. "Spotkała nas tragedia". Klienci deklarują pomoc

Dziś rano spłonął sklep Sneaker Boyz na warszawskim Powiślu. Można tam było kupić unikatowe, spersonalizowane sneakersy.

Do pożaru doszło na Powiślu, w budynku przy ulicy Solec 50, dziś około godziny 3 w nocy. Konieczna była ewakuacja kilkudziesięciu osób - gości hostelu znajdującego się nad lokalem usługowym, który został objęty pożarem.

Po zdarzeniu Łukasz Płaskociński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w rozmowie z Tvnwarszawa.pl informował, że na miejscu najprawdopodobniej doszło do wybuchu. 

Pożar sklepu: "Nasz lokal został podpalony"

Teraz okazuje się, że palił się sklep obuwniczy Sneaker Boyz. 

"Niestety spotkała nas tragedia i nasz lokal został podpalony" - poinformowali jego właściciele na Facebooku. Na zamieszczonym zdjęciu widać, że lokal spłonął doszczętnie. 

Sklep zajmował się personalizacją sneakersów. Klienci przynosili do Sneaker Boyz swoje buty, które następnie malowano i nadawano im wyjątkowy wygląd. Efekty można było oglądać na Instagramie sklepu.

 

Dwa dni tematu o sklepie napisał portal Noizz.pl

"Osobiście nie znamy lepszej ekipy, do której ze spokojnym sumieniem można oddać swoje kicksy, niż Sneaker Boyz. To, co robią z butami, to już nie personalizacja, a kawał sztuki, o czym mogliśmy przekonać się już nie raz" - czytamy w artykule Noizz.pl.

Sneaker Boyz po pożarze: klienci deklarują pomoc

Po informacji o pożarze klienci sklepu zadeklarowali wsparcie i pomoc w odbudowie sklepu:

"3 tygodnie temu zostawiłam u Was buty jeszcze ich nie odebrałam. Szczerze współczuję i jak będzie jakaś zrzutka to się dołożę po sąsiedzku! " - pisze pani Aneta.

"Jeśli będziecie potrzebować pomocy, robić zbiórki etc., na pewno się dołożę. Trzymajcie się!" - dodaje pani Justyna.

Właściciele Sneaker Boyz zadeklarowali, że do końca tygodnia odezwą się do swoich klientów.

Ten pies uratował małą dziewczynkę z pożaru. Zapłacił za to najwyższą cenę

Więcej o: