Bójka na stacji metra Ratusz Arsenał. Pijany napastnik zaatakował nożem

W piątek wieczorem doszło do bójki w warszawskim metrze. Policja potwierdza tę informację. Jedna z osób miała być nietrzeźwa, użyto ostrego narzędzia. Przez jakiś czas jedna stacja metra była wyłączona.

W piątek około godziny 20 na stacji metra Ratusz Arsenał doszło do bójki. Musiała interweniować policja. Informację podał Tvnwarszawa.pl.

Bójka w metrze

Jak mówi Ewa Szymańska-Sitkiewicz z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji w bójce uczestniczyły dwie osoby. Zaczęło się od potyczki słownej, która potem przerodziła się w fizyczną. Świadkowie informują, że jedna z osób wyjęła nóż. 

Szymańska-Sitkiewicz potwierdza, że jedna z osób użyła ostrego narzędzia. Na razie nie chce potwierdzać, czy faktycznie był to nóż. Zostanie to ustalone w toku śledztwa. 

Rzeczniczka z KSP dodaje, że jedna z bijących się osób była nietrzeźwa. Trafiła do szpitala. Obie osoby zostały zatrzymane przez policję, która będzie wyjaśniać teraz okoliczności zdarzenia. 

Przez bójkę poruszanie się I linią metra było chwilowo utrudnione. Pociągi nie zatrzymywały się na stacji Ratusz Arsenał. 

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o: