Rafał Trzaskowski zaprezentował hasło wyborcze. Takie samo, jakie wcześniej ogłosił jego rywal

"Warszawa dla wszystkich" - to hasło wyborcze, które w piątek rano zaprezentował Rafał Trzaskowski. Chwilę później do akcji wkroczył jeden z kontrkandydatów Piotr Guział, który oskarżył o... kradzież hasła.

”Szanowni Państwo! Niestety Pan Trzaskowski ukradł moje hasło wyborcze! Jak widać na zrzucie z ekranu, ja to hasło opublikowałem już wczoraj o godz 14:10 na moim profilu na fb! Jeszcze wcześniej zamówiłem kampanię outdoor! „Warszawa dla wszystkich”, ale nie dla #PartiaOszustów” – czytamy we wpisie Guziała na Twitterze.

Jak dodał w kolejnych wpisach, hasła użył również w jednym z wywiadów kilka dni temu.

W obronie Trzaskowskiego stanął Jarosław Szostakowski, przewodniczący klubu radnych PO w Radzie Miasta. „Panie radny to dobrze że popiera Pan program Trzaskowskiego. O Warszawie dla wszystkich mówimy od kilku miesięcy i dlatego taką kampanię outdoor zamówiliśmy kilka dni temu”.

Wtórował mu Cezary Tomczyk. „Panie Radny, chyba nie podchodził Pan poważnie do hasła skoro pod domeną http://www.warszawadlawszystkich.pl  jest co innego... A w kampanii wielokrotnie odwoływaliśmy się do tych wartości. Nie wspomnę już o druku, który trwa od tygodnia. Niech Warszawa łączy! Wszystkich” – napisał poseł.

Więcej o: