Świadkowie Jehowy spotykają się na stadionie Legii. Duże korki w całej okolicy. "Wszystko stoi"

Na stadionie przy Łazienkowskiej ruszył dwudniowy kongres świadków Jehowy. W uroczystościach bierze udział kilkanaście tysięcy osób. Rano na drogach prowadzących do stadionu tworzyły się duże korki.

Świadkowie Jehowy do Warszawy zjeżdżają się prywatnymi samochodami lub autokarami. To wystarczyło, żeby okolica zakorkowała się dosłownie w kilka minut.

Część mieszkańców jest zdezorientowana. – Ogromny korek jest przy zjeździe na Wisłostradę. Nie wiadomo, co się tu stało. Samochody poruszają się w ślimaczym tempie. Wszystko stoi – napisała do redakcji Metrowarszawa.pl pani Joanna.

Korki w Warszawie

Korek jest na Wisłostradzie w kierunku Wilanowa i zaczyna się już na wysokości parku fontann. Dłużej jedzie się również trasą Łazienkowską w kierunku Pragi-Południe. Tam zator zaczyna się na wysokości alei Niepodległości.

Podobnie jest na ulicy Łazienkowskiej i Rozbrat. Ciężko przejechać również przez okoliczne, osiedlowe ulice. Zakorkowane są: Fabryczna, Koźmińska, Górnośląska, Śniegockiej, Myśliwiecka i Szwoleżerów.

Kongres świadków Jehowy 2018 - stadion Legii

Kongres świadków Jehowy ruszył w piątek o godzinie 9. Na ten dzień zaplanowano różne sympozja, wspólną modlitwę i śpiewanie pieśni, które zakończy się o godzinie 17.

Najważniejszym punktem jest jednak sobota. Przed południem na stadionie odbędzie się chrzest świadków Jehowy.

Kongres świadków Jehowy zakończy się w niedzielę o godzinie 16.

Jedziesz rowerem i nagle... gdzie się podziała droga? Takich miejsc w Warszawie jest mnóstwo [WIDEO]

Więcej o: