Pyskówka reportera TVP z Trzaskowskim. "Jak się pan nazywa? Proszę się przedstawić. Obraził mnie pan"

W sieci pojawiło się nagranie z pyskówki, która wywiązała się pomiędzy reporterem TVP Info, a Rafałem Trzaskowskim, posłem i kandydatem opozycji na Prezydenta Warszawy. - Pan nie jest warty rozmowy - miał powiedzieć reporter do Trzaskowskiego.

Cezary Tomczyk opublikował fragment pyskówki. W opisie nagrania twierdzi, że dziennikarz TVP Info Miłosz Kłeczek miał powiedzieć do Rafała Trzaskowskiego „Nie jest pan warty rozmowy”, a zapytany o podanie nazwiska odparował „Niech pan sobie wygoogluje”.

Niestety nie ma wcześniejszego przebiegu zdarzenia. Nagrania w sieci, opublikowane między innymi przez portal wpolityce.pl obrazują, samą kłótnię. Trzaskowski w pewnym momencie dopytuje o dane reportera. – Jak się pan nazywa? Proszę się przedstawić wszystkim. Obraził mnie pan – mówi poseł.

- Proszę sprawdzić sobie w internecie jak się nazywam. Pan nie wie z kim pan rozmawia. No bardzo mi przykro – odpowiedział reporter.

W dalszej części nagrania Trzaskowski dalej dopytuje o dane reportera. – Nazwisko i funkcja – powiedział. – Pan nie jest policjantem, żeby do mnie mówić w ten sposób. To pan sobie wygoogluje, to pan sobie sprawdzi – odpowiada mu reporter TVP Info.

 

Do spotkania reportera TVP Info z Trzaskowskim doszło w trakcie konferencji posła, jako kandydata na Prezydenta Warszawy. W piątek Trzaskowski na Placu Trzech Krzyży prezentował swoje propozycje wyborcze dla osób z niepełnosprawnościami.

'Nie jesteśmy w telewizji. Proszę nie cenzurować!'. Debata o TVP zaczęła się od awantury

Więcej o: