Przez lata znęcał się nad niepełnosprawną żoną. Policja przerwała gehennę kobiety

Policjanci z podwarszawskich Marek zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który nie miał litości dla swojej niepełnosprawnej żony. Od wielu lat znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.

Zdzisław S. przemieniał się w bestie po kilku piwach. Zaczynał od wyzywania żony. Śmiał się również z jej niepełnosprawności. Kiedy było mu mało, zaczynał szarpać żonę i ściskać za ręce. Bardzo często dla zabawy budził ją w środku nocy wylewając na nią zimną wodę.

W pewnym momencie kobieta bała się zasypiać, zastanawiając się co tym razem wymyśli bestialski mąż.

Mąż recydywista

Miarka przebrała się kilka dni temu. Kobieta wezwała policję. Okazało się, że Zdzisław S. 9 lipca miał opuścić mieszkanie. Tego jednak nie zrobił. Nie stawiał się również na komisariat, gdzie miał przypisany dozór. Sąd podjął decyzję o jego tymczasowym areszcie.

Gehenna kobiety trwała od wielu lat. W 2014 roku Zdzisław S. został skazany za znieważenie swojej żony. Niebawem czeka go kolejna rozprawa. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Przemoc domowa - szukasz pomocy?

Doświadczasz przemocy domowej? Szukasz pomocy? Możesz zgłosić się na przykład do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia".

Poradnia Telefoniczna "Niebieskiej Linii" czynna jest codziennie od 12 do 18 pod numerem tel. 22 668-70-00. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie. http://www.niebieskalinia.pl/

Jeśli występuje zagrożenie życia - dzwoń na numer alarmowy 112.

Sprawca strzelaniny w Markach zatrzymany. Mamy wideo ze spektakularnej akcji