18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę
Komentarze (63)
Postrzelenie psa. Kula przeszła na wylot, fundacja apeluje o pomoc w znalezieniu sprawcy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Te Pe

  Oceniono 27 razy -7

  Psy i koty wałęsające się powinny być odstrzeliwane. Koty niszczą drobną zwierzynę. Psy są groźne nie tylko dla większych okazów (sarny, jelenie) ale też dla człowieka. Nie boją się go a zdziczałe - gromadzą się w stada które są na prawdę niebezpieczne. Ratujcie kundelki na Żoliborzu a nie bulwersujcie się że myśliwy odstrzelił szkodnika. Jedyny jego błąd był taki że nie dobił i pies się teraz bez sensu męczy.

 • kotecka1

  Oceniono 24 razy -8

  Zdumiewające, że wśród tych przejętych biednym postrzelonym pieskiem nie ma prężności działania w kierunku ustalenia właściciela psa, który go , albo wyrzucił z domu, albo pozwalał na dożywienia się zwierzyną dziką na polach. Pies goniący po polach bez kontroli stwarza niebezpieczeństwo dla ludzi i dzikich zwierząt i dlatego ustalenie bezmyślnego bydlaka, który psa nie potrafi upilnować jest priorytetem.

 • Cavern of Twilight

  Oceniono 19 razy -11

  Jakim prawem fundacja wchodzi w kompetencje Policji i szuka sprawcy na własną rękę? W ten sposób można doprowadzić do zaszczucia niewinnego człowieka, bo fundacyjne egzaltowane panienki i ich psychofanki błyskawicznie wydają wyroki, bo im się coś zdaje. A tak naprawdę nie wiadomo czy zrobił to właściciel psa, czy ktoś inny. Dlatego fundacja powinna zostać przykładnie ukarana za wchodzenie w kompetencje służb państwowych.

 • unterhose

  Oceniono 29 razy -19

  Ganiał bez opieki po lesie, pewnie dostał kulę za to. Pies, kot w lesie to szkodnicy.

 • cometto-pl

  Oceniono 36 razy -28

  Skąd wiadomo że był to "zwyrodnialec"? Może pies zaatakował np. dziecko?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX