Ukradł rower, ale w zamian zostawił swój. Policja publikuje wizerunek

Policjanci z Ursynowa poinformowali o nietypowej kradzieży roweru. Złodziej w zamian skradzionego jednośladu zostawił swój pojazd, którym chwilę wcześniej przyjechał. Policja publikuje jego wizerunek i prosi o pomoc.

Do zdarzenia doszło w zeszłym miesiącu (17 lipca 2018 roku), ale policja dopiero teraz o nim informuje. Publikuje również wizerunek jednego ze sprawców. 

Kradzież roweru na Ursynowie

Policjanci z ursynowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży roweru przy ul. Nowoursynowskiej 161 F w Warszawie

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna, który zgłosił się na policję, przyjechał pod akademik swoim rowerem. Zostawił go przed budynkiem i wszedł do środka. Wszystko obserwowała grupa osób, która również zjawiła się tam rowerami. Korzystając z chwilowej nieobecności właściciela jeden z podejrzanych zabrał jego rower. "W zamian" zostawił swój rower, którym chwilę wcześniej przyjechał. 

Policja prosi o pomoc

Całe zajście zostało nagrane przez kamerę monitoringu. Na filmie wyraźnie widać jednego z podejrzanych. Policja postanowiło opublikować jego wizerunek i poprosić o pomoc. 

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanych mężczyzn lub miejsca ich obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Janowskiego 7 w Warszawie.

Informacje można przekazać również dzwoniąc na numer tel. 22 603 34 97, 22 603 34 87 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Wszystkie grzechy rowerzystów? Z perspektywy go pro są naprawdę ciężkie

Więcej o:
Komentarze (19)
Ursynów. Kradzież roweru pod akademikiem. Policja publikuje wizerunek złodzieja
Zaloguj się
 • pislamistapolski

  Oceniono 9 razy 5

  Dlaczego po miesiacu kulsony z milicji publikuja wizerunek?
  A) liczyli ze pislamski katolik pojdzie do spowiedzi i aby dostac rozgrzeszenie odda rower
  B) liczyli ze ktos w milicji nie oleje kradziezy roweru i znajdzie zlodzieja
  C) mysleli ze zlodziej tylko pozyczyl rower i odda go po przejazdzce

 • timo862

  Oceniono 3 razy 3

  "w zeszłym miesiącu 17 lipca 2018" - a to przepraszam, my już mamy sierpień? Serio, nawet na kalendarzu się nie znacie tam w tej tzw. "redakcji"?

 • dante_waw

  Oceniono 1 raz 1

  To chyba sa rozni zlodzieje... bo czapeczki sie nie zgadzaja... mam nadzieje ze pomoglem panom policjantom.... nie dziekujcie

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 1 raz 1

  - No, masz pan ten rower.
  - Ale to nie jest mój
  - Bo pański numerek jest pusty, więc kolega dał rower sąsiedni.

 • galaktyczne_jajco

  Oceniono 11 razy 1

  Typowy pisuar! :D

 • wmr2000

  Oceniono 11 razy 1

  Czyli nie ukradł tylko wymienił. To się nazywa Sharing economy

 • kalowiec

  0

  Sztuka jest sztuka jak mawiał klasyk

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX