Nie mógł się doczekać wypłaty. Kijem bejsbolowym do nieprzytomności pobił szefa i jego żonę

Małżeństwo mieszkające w Piasecznie cudem uniknęło śmierci, po tym jak napadł ich 35-letni Ukrainiec. Mężczyzna bił ich kijem bejsbolowym, aż stracili przytomność.

Napastnika udało się zatrzymać w miniony weekend w Radomiu. Był kompletnie zaskoczony. Nie spodziewał się, że funkcjonariusze odnajdą go kilka tygodni po napadzie.

Do brutalnego pobicia doszło pod koniec maja. Na jednym z piaseczyńskich osiedli do auta wsiadało ukraińskie małżeństwo. W tym samym czasie podbiegł 35-latek i kijem bejsbolowym zaczął uderzać w samochód. Po chwili swoją agresję skumulował na małżeństwie.

Czekał na wypłatę

Najpierw zaczął uderzać w swojego szefa, a później w jego żonę. Przestał, gdy para straciła przytomność. Chwilę popatrzył jak leżeli w kałuży krwi, po czym uciekł.

Jak ustalił serwis Metrowarszawa.gazeta.pl, napastnik był zniecierpliwiony czekaniem na pensję. Na nic zdały się tłumaczenia szefa, że czeka na przelewy za wykonane prace.

35-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o:
Komentarze (138)
Nie mógł się doczekać wypłaty. Kijem bejsbolowym do nieprzytomności pobił szefa i jego żonę
Zaloguj się
 • e.olsen

  Oceniono 112 razy 88

  > Na nic zdały się tłumaczenia szefa, że czeka na przelewy za wykonane prace.

  Janusze biznesu zawsze tak gadają... Nawet jeśli to prawda (w co wątpię), to co to obchodzi pracownika?

 • spinaker99

  Oceniono 101 razy 73

  Nie doczeka się wypłaty po 6 miesiącach.Brawo Ukrainiec.Bandyci w majestacie prawa zatrudniają ludzio za głodowe pieniądze a potem jeszcze nie płacą.A na nowy samochód pieniądze były,diler zrobił szefowi taką ofertę że ten nie mógł odmówić

 • yerry46

  Oceniono 72 razy 72

  Nie popieram reakcji ale .... Nie zapłacenie za wykonaną pracę, to najcięższe z możliwych upokorzenie dla pracownika. Taki pracodawca, to menel businessu - po prostu... złodziej !!

 • shtalman

  Oceniono 84 razy 66

  Tak się dzieje jak się nie szanuje pracowników, Janusze biznesu niech to pamiętają

 • bingola

  Oceniono 95 razy 63

  Wyjątkowo popieram Ukraińca. Tych którzy nie płaca pracownikom powinno sie wsadzać w beton i do wody!

 • wudeer

  Oceniono 77 razy 53

  prokuratura powinna się zająć zarówno krewkim Ukraińcem jak i jego szefem, który mu nie płacić

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 68 razy 52

  Cóż, pracownikom trzeba płacić. Jeśli się im nie płaci w stylu polskim, to przychodzą egzekwować wynagrodzenie w stylu ukraińskim. Widać nasz wschodni Janusz biznesu o tym zapomniał.

 • cmochall

  Oceniono 48 razy 42

  Powstal moralny dylemat -bronic oszusta czy oszukanego.W naszym kregu kulturowyn niestety oszust ma wieksze prawa od oszukanego.

 • Pisul Maximus

  Oceniono 67 razy 41

  I bardzo dobrze zrobił. Każdy przedsiębiorca zawsze ma na kącie kilkanaście tyś złotych zwłaszcza jeśli ma już z 5-10 lat firmę. I mówienie swoim pracownikom "musicie poczekać na wypłatę bo przelew nie dopłynął statkiem" powinno się RÓWNAĆ z przywołaniem do porządku nawet kijem od bejsbol takiego "uczciwego" inaczej szefa. Mi mój szef też raz nie zapłacił a potem się okazało że córce na 18 auto kupił a mi prąd wyłączyli bo nie miałem na rachunki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX