Primark ma pojawić się w Polsce. Gdzie zostanie otwarty pierwszy sklep?

W zeszłym tygodniu poinformowano, że w Polsce zostanie otwarty pierwszy sklep marki Primark. Krążą też już pierwsze pogłoski o lokalizacji. Możliwe, że będzie to Warszawa.

Z informacji do których dotarł "Plus Biznesu" wynika, że irlandzka firma prowadzi ciche negocjacje w sprawie wprowadzenia sieci Primark do Polski. 

Gdzie będzie Primark?

Mówi się już również o pierwszych możliwych lokalizacjach pierwszego Primarka w Polsce. Według jednej z nich wynika, że pod uwagę brane są cztery różne miasta. Natomiast według drugiej lokalizacje, o których prowadzone są rozmowy, są tylko dwie - Warszawa i Kraków. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeśli firma wybrałaby Warszawę, Primark znalazłby się w budowanej właśnie Galerii Młociny. 

Sieć Primark nie chce na razie niczego potwierdzać. 

Primark w Polsce

Primark to irlandzka firma odzieżowa, która ma swoje sklepy w 11 krajach na całym świecie. Większość z nich znajduje się w Wielkiej Brytanii, ale oddziały są także w Niemczech, Francji, Hiszpanii czy USA. W Polsce sklep jest jeszcze nieobecny.

Nie wiadomo, jeszcze jakie plany ma Primark co do naszego kraju. Jeśli będzie to tylko kilka sklepów, to raczej nie zabierze konkurencji dużej części rynku. Jak informuje Next.gazeta.pl, kluczem do sukcesu może być handel internetowy, na co już od dawna stawia wiele odzieżowych marek. 

Pomimo że informacji jest na razie niewiele, jednego można być pewnym - na otwarciu pierwszego Primarka w Polsce zjawią się tłumy. 

Szorty od Armaniego i płaszcz od Donny Karan. Warszawskie lumpeksy, w których znajdziesz perełki [PRZEGLĄD]

Więcej o: