Primark ma pojawić się w Polsce. Gdzie zostanie otwarty pierwszy sklep?

W zeszłym tygodniu poinformowano, że w Polsce zostanie otwarty pierwszy sklep marki Primark. Krążą też już pierwsze pogłoski o lokalizacji. Możliwe, że będzie to Warszawa.

Z informacji do których dotarł "Plus Biznesu" wynika, że irlandzka firma prowadzi ciche negocjacje w sprawie wprowadzenia sieci Primark do Polski. 

Gdzie będzie Primark?

Mówi się już również o pierwszych możliwych lokalizacjach pierwszego Primarka w Polsce. Według jednej z nich wynika, że pod uwagę brane są cztery różne miasta. Natomiast według drugiej lokalizacje, o których prowadzone są rozmowy, są tylko dwie - Warszawa i Kraków

Z nieoficjalnych informacji wynika, że jeśli firma wybrałaby Warszawę, Primark znalazłby się w budowanej właśnie Galerii Młociny. 

Sieć Primark nie chce na razie niczego potwierdzać. 

Primark w Polsce

Primark to irlandzka firma odzieżowa, która ma swoje sklepy w 11 krajach na całym świecie. Większość z nich znajduje się w Wielkiej Brytanii, ale oddziały są także w Niemczech, Francji, Hiszpanii czy USA. W Polsce sklep jest jeszcze nieobecny.

Nie wiadomo, jeszcze jakie plany ma Primark co do naszego kraju. Jeśli będzie to tylko kilka sklepów, to raczej nie zabierze konkurencji dużej części rynku. Jak informuje Next.gazeta.pl, kluczem do sukcesu może być handel internetowy, na co już od dawna stawia wiele odzieżowych marek. 

Pomimo że informacji jest na razie niewiele, jednego można być pewnym - na otwarciu pierwszego Primarka w Polsce zjawią się tłumy. 

Szorty od Armaniego i płaszcz od Donny Karan. Warszawskie lumpeksy, w których znajdziesz perełki [PRZEGLĄD]

Więcej o:
Komentarze (14)
Primark w Polsce. Gdzie zostanie otwarty pierwszy sklep?
Zaloguj się
 • anna.pcz

  Oceniono 14 razy 14

  "Irlandzka firma prowadzi ciche negocjacje w sprawie wprowadzenia sieci Primark do Polski" - a z kim prowadzi owe negocjacje, rządem RP?
  Hahahaha ci frajerzy co najwżej prowadzą "cichą" kampanię reklamową.
  Bo aby otworzyć swoje szmateksy wystarczy że zgłoszą się do dowolnie wybranych galerii handlowych, z nikim nie muszą negocjować wchodzenia na rynek.

 • pawbro

  Oceniono 21 razy 9

  W UK w Primark ubieraja sie lower class, low income people i benefit streets. Nie robcie z takiej wiadomosci hitu.

 • redlupota

  Oceniono 9 razy 5

  Żenująca reklama od kilku dni na Gazeta.pl Co jakiś czas niby wchodzi jakaś nowa sieć restauracji - miał być super pizza z USA jakiś czas temu ....

 • udibidi03

  Oceniono 17 razy 3

  Wszystko do pierwszego prania!!!! Raz wiele lat temu coś tam kupiłem, jakość tragedia!!

 • kontra.punkt

  Oceniono 1 raz 1

  Regularnie 2 razy w roku robię zakupy w sklepie Primark w Dreźnie. Spotykam tu kupujących z Polski, Czech, Rosji a nawet z krajów arabskich. Jakoś nic mi się zniszczyło po pierwszym praniu, widocznie to zależy od klasy pralki automatycznej i wiedzy jej użytkownika ;-) Z asortymentu dostępnego w sklepie najwyżej cenię sobie bieliznę i kurtki przeciwdeszczowe.

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 9 razy -1

  A że ma sklepy na świecie to dobra firma tak typowe Czerskie myślenie!

 • sacc77

  Oceniono 4 razy -2

  OLASUP - jesteś pewna, że będą tłumy?
  A to niby dlaczego by miały być?
  ILE DOSTAŁAŚ ZA TĘ PSEUDO REKLAMĘ - aka LOKOWANIE PRODUKTU?
  Śmierdzi ten materiał na kilometr.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX