Bilety do zoo kupisz przez komórkę. "To duża oszczędność czasu"

Kolejne ułatwienie dla wybierających się na zwiedzanie warszawskiego zoo. Wejściówki do ogrodu zoologicznego są dostępne w aplikacji mobilnej.

- Nasze zoo w tym roku obchodzi już 90. urodziny, ale ciągle idzie z duchem czasu. Cieszę się, że warszawiacy z takim entuzjazmem przyjęli kolejną nowość - płatność za bilety przez telefon. To duża oszczędność czasu dla zwiedzających oraz mniejsze kolejki do kas – mówi Andrzej Kruszewicz, dyrektor Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie.

Z roku na rok zoo odwiedza coraz więcej osób. W 2017 r. było 787 tysięcy gości. - Patrząc na dużą frekwencję w tym sezonie, spodziewamy się, że padnie teraz kolejny rekord – precyzuje dyrektor.

Od 21 lipca odwiedzający mogą zapłacić za bilety za pośrednictwem aplikacji mPay. Platforma jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Przelewu można dokonać jeszcze w drodze do ogrodu. Po dotarciu do bram, wystarczy pokazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlonym kodem QR.

Nowa odsłona warszawskiego zoo

To nie koniec nowości. Od początku lipca goście Miejskiego Ogrodu Zoologicznego mogą spacerować po wyremontowanej alei głównej.

Wyrównana nawierzchnia, nowe ławki, latarnie a także tysiące dosadzonych drzew i krzewów zachęcają do relaksu na świeżym powietrzu. Szeroka i równa ścieżka ułatwia swobodny przejazd z wózkami dla dzieci oraz zapewnia komfort osobom z niepełnosprawnościami.

Panorama Warszawy za kilka lat na animowanej grafice! Warszawski Manhattan robi wrażenie

Więcej o: