Znany raper skazany. Surowy wyrok za handel narkotykami

Pięć i pół roku więzienia oraz zwrot prawie pół miliona złotych zarobionych na handlu narkotykami. Taki wyrok usłyszał w piątek Oliwier R., w środowisku muzycznym znany jako Bonus RPK.

Proces znanego rapera to jeden z wątków działalności grupy Marka Cz. ps. Rympałek. Jak informuje tvnwarszawa.pl ”Rympałek” po wielu latach odsiadki wrócił do przestępczego procederu i zajął się handlem narkotykami.

Na ławie oskarżonych zasiadło 12 osób, w tym wspomniany raper Oliwier R. Sam akt oskarżenia był oparty na zeznaniach skruszonych gangsterów, którym prokuratura przyznała status tzw. małego świadka koronnego. W trakcie całego procesu wszyscy oskarżeni nie przyznawali się do winy i przekonywali, że padli ofiarami pomówień.

Przepadek majątku

Oliwier R. został skazany na pięć i pół roku więzienia. Ponadto musi zwrócić również do urzędu skarbowego blisko 500 tysięcy złotych, które zarobił na sprzedaży 25 kilogramów głównie marihuany, ale też i kokainy.

Pozostałe osoby usłyszały wyroki od półtora roku do czterech lat więzienia oraz kilkutysięczne grzywny. Wszystkie wyroki nie są prawomocne.

Jak informuje tvnwarszawa.pl raper, został zatrzymany przez policję pod koniec lutego 2015 roku. W areszcie spędził osiem miesięcy. Równocześnie z jego wyjściem z aresztu premierę miała płyta "Losu kowal". W utworach wprost nawiązywał do pobytu w areszcie i obciążających go zeznań.

Byłeś świadkiem niepokojącego zdarzenia? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o:
Komentarze (66)
Znany raper skazany. Surowy wyrok za handel narkotykami
Zaloguj się
 • scarlet_x

  Oceniono 21 razy 17

  "znany"? serio? XD

 • takinikt

  Oceniono 22 razy 16

  Poklikałem, zobaczyłem, zwymiotowałem.
  Peneralnie produkcje tego czlowieka sa z gatunku 'hip-hop-polo'. Najbardziej przaśne kawałki, jakie kiedykolwiek w życiu widziałem, to jest tak słabe i ordynarne, że gdyby nie YT, dostęp do kamerek, nigdy w życiu by to nie powstało. Teraz każdy może sobie nagrywać takie goowno.
  Poziom totalnego badziewia.

  Odnośnie wyroku i tego całego cyrku z narkotykami powiem tak: ZALEGALIZOWAC!
  To nie będzie takich kolesi w ogóle, zalegalizować każde gowno, niech sobie to każdy legalnie kupi w sklepie - zniknie cała ta menażeria tych bandziorów i pseudo mafiosów, będzie biznes i będą firmy, które to robią, wszystko uregulowane, kontrole i duża konkurencja - zatem zero patologii.
  No ale wtedy po co policja, po co CBŚ, po co służby i więzienia??
  Facio musiałby szukać legalnej pracy a tak wszedł w to gowno i ma teraz pozamiatane.

 • admo70

  Oceniono 18 razy 16

  Znany raper hahahah, chyba w gimnazjum

 • kosmaty.ponczek

  Oceniono 18 razy 16

  😆😂 znany 😂😂🤣 rapper 😂🤣🤣😅😊🤣

 • e50504

  Oceniono 19 razy 15

  Sprawdziłem na szybko "twórczość" tego "znanego" rapera. Ten imbecyl "śpiewał" jeszcze nie dawno że ulica, mordeczki i HWDP mimo że wisiał nad nim ten wyrok. Ciekawe czego się spodziewał, pewnie łagodnego potraktowania. Beka z podludzi xD

 • eselk

  Oceniono 14 razy 12

  Znowu będziesz miał czas na pisanie tekstów: już tu nigdy nie wrócę mamo itp.

 • obserwatoriumpolityczne.pl

  Oceniono 13 razy 11

  Z jakiej racji ma oddac kase do urzedu skarbowego?? Panstwo polskie jak chce to niech sobie samo handluje narkotykami.

 • scierplaminoga

  Oceniono 12 razy 10

  Znany w środowiskach patologii, ćpunów, dresiarzy i kiboli dodajmy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX