Multimedialny Park Fontann szykuje zmiany. Pojawi się nowy laser

Multimedialny Park Fontann cieszy się popularnością nie tylko wśród mieszkańców Warszawy, ale i turystów. Właśnie dlatego zdecydowano się na wprowadzenie ulepszeń. Już za kilka dni pojawi się nowy laser.

W Multimedialnym Parku Fontann wprowadzone zostaną niewielkie zmiany, które mają dać ogromne efekty. 

Nowy laser w Multimedialnym Parku Fontann

Arkadiusz Łapkiewicz, dyrektor Zarządu Terenów Publicznych powiedział w rozmowie z Eska Warszawa, że już niedługo w Multimedialnym Parku Fontann pojawi się nowy laser. Obecnie działająca wiązka pracuje od ponad siedmiu lat, więc uznano, że modernizacja jest konieczna.

Zarząd podjął taką decyzję ze względu na ogromne zainteresowanie pokazami w Parku Fontann. Co weekend tłumnie odwiedzają go zarówno mieszkańcy Warszawy, jak i turyści. Nowy laser ma sprawić, że pokazy staną się jeszcze piękniejsze. 

Łapkiewicz podkreśla jednak, że nowy laser spełni jeszcze jedną funkcję - będzie wsparciem dla aktualnie działającej wiązki. W razie gdyby jeden z nich się zepsuł, odwoływanie pokazu nie będzie konieczne.

Pokazy z nowym laserem będzie można oglądać już od 23 lipca. Mimo montażu Multimedialny Park Fontann nie przestanie działać. Pokazy będą odbywały się według standardowego planu. 

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann

Multimedialne widowisko w Parku Fontann na warszawskim Podzamczu odbywa się w każdy piątek i sobotę od początku maja do końca września.  

Od 11 maja do 11 sierpnia pokazy rozpoczynają się o godz. 21.30, a od 17 sierpnia do 29 września o godz. 21.00.

Wstęp na pokazy w Multimedialnym Parku Fontann jest bezpłatny. 

Tegoroczny spektakl pod tytułem "Książę Niedźwiedź" to adaptacja warszawskiej legendy o księciu mazowieckim, który wiedziony miłością do pięknej mieszczki przełamuje swoją nieśmiałość, aby wyznać jej uczucie. Niestety serce dziewczyny nie jest przeznaczone dla niego.

Jesteś świadkiem niezwykłego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicy? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Tajemnice warszawskiego Parku Fontann. Zeszliśmy do podziemi, aby zobaczyć, jak wygląda obsługa show

Więcej o: