Odnaleziono ciało Marty B. Poszukiwano jej od tygodnia, była zakopana tuż przy domu

Marta B., 71-letnia mieszkanka Wągrodna, była poszukiwana od tygodnia. We wtorek jeden ze strażaków natknął się na nienaturalnie wyglądającą ziemię. Pod warstwą gleby znaleziono ciało kobiety. Policja potwierdza, że to zaginiona 71-latka.

W Wągrodnie, miejscowości znajdującej się w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego, od tygodnia trwały poszukiwania 71-letniej Marty B. - kobieta wyszła z domu kilka dni temu bez telefonu i zniknęła. We wtorek odnaleziono jej ciało. 

Wągrodno: odnaleziono ciało zaginionej Marty B.

We wtorek w Wągrodnie i jego okolicach trwały intensywne poszukiwania zaginionej kobiety. 

Jak podaje portal Wirtualny Nowy Dwór, jeden ze strażaków uczestniczących w akcji sprawdzał okolice domu zaginionej Marty B. Zauważył tam fragment ziemi, który wyglądał na niedawno zasypany. Po sprawdzeniu go metalowym prętem okazało się, że uwarstwienie gleby jest nienaturalne. Pod ziemią znaleziono ciało. 

Początkowo jedynie podejrzewano, że może być to zaginiona 71-latka. Późnym wieczorem we wtorek potwierdził to jednak podkom. Szymon Koźniewski, rzecznik prasowy KPP w Nowym Dworze Mazowieckim.

Z relacji podkomisarza Koźniewskiego wynika, że w okolicy, w której znaleziono ciało kobiety, do niedawna była skarpa, która później została zasypana, a ciało kobiety znalazło się pod warstwą ziemi. Rzecznik mówi, że mógł być to nieszczęśliwy wypadek, ale nie można wykluczyć żadnej możliwości. 

Sprawa została przekazana już do Prokuratury Rejonowej w Pułtusku, która będzie badała okoliczności zdarzenia. 

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicach? Napisz do nad na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Całkowicie pusta Warszawa. To niesamowite wideo pokazuje, jak zmienia się stolica na Wielkanoc

Więcej o: