Z nożem w ręku zaczepiała przechodniów. Wpadła przy stacji metra. Jedna osoba została ranna

Policja zatrzymała kobietę, która we wtorek rano chodziła po Bielanach i groziła przypadkowym ludziom. Jedna osoba została ranna.

Do pierwszego ataku doszło po godzinie 6:00 rano. Na przystanku przy ulicy Przy Agorze, nożowniczka podeszła do przypadkowego mężczyzny i rozcięła mu rękę. Później zaczepiała kolejne osoby i groziła użyciem noża.

Na policję zaczęli dzwonić przerażeni mieszkańcy. – W teren udało się kilka patroli. Działania przyniosły efekt, bo po godzinie 8:00 rano udało się zatrzymać poszukiwaną kobietę – mówi Kamila Szulc z komendy rejonowej na Bielanach. Jak dodaje, nożowniczka wpadła przy ulicy Żeromskiego, niedaleko stacji metra Słodowiec.

Na razie nie wiadomo, jaki był motyw działania kobiety. Policja zbiera w tej sprawie dowody. Trwa ustalanie czy nie raniła więcej osób.

- Świadkowie oraz pokrzywdzeni proszeni są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa V, osobiście na ulicy Żeromskiego 7, bądź telefonicznie dzwoniąc pod numer 22 603-22-79, 22 603-10-55, 112 lub 99 – czytamy w komunikacie policji.

Byłeś świadkiem niepokojącego zdarzenia? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o: