Opóźnienia pociągów między Warszawą a Legionowem. Do kilkudziesięciu minut

Pasażerowie podróżujący pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej między Warszawą a Legionowem muszą liczyć się z utrudnieniami. Opóźnienia mogą sięgać 30 minut.

Rzecznik prasowy SKM, Kamil Migała informuje, że pociągi linii S3 i S9 Szybkiej Kolei Miejskiej kursujące w obu kierunkach są opóźnione o ponad 30 minut.

Informacja o opóźnieniach pojawiła się również na stronie SKM. Czytamy, że doszło do awarii taboru PKP Cargo na odcinku Legionowo - Warszawa Praga

Byłeś świadkiem niepokojącego zdarzenia? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Czy Polacy ustępują miejsca ciężarnej? A jeśli tak, to kto? Sprawdza Paulina, w 25. tygodniu ciąży [UKRYTA KAMERA]

Więcej o:
Komentarze (3)
Opóźnienia pociągów między Warszawą a Legionowem. Do kilkudziesięciu minut
Zaloguj się
  • i_co_mi_zrobisz_2

    Oceniono 9 razy -5

    "Na sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu odbędzie się głosowanie nad mandatem PE do negocjacji z krajami członkowskimi w kwestii dyrektywy o prawach autorskich na jednolitym rynku cyfrowym. Nowa dyrektywa ma zmienić zasady publikowania i monitorowania treści w internecie. Oficjalnie celem nowych regulacji jest walka m.in. z piractwem, jednak cała sprawa budzi ogromne kontrowersje. Przeciwnicy tych przepisów ostrzegają przed „cenzurą w internecie” i końcem wolności w sieci. Ich zwolennicy wskazują natomiast, że zmiana prawa jest konieczna, by chronić twórców i dostosować przepisy do rzeczywistości cyfrowej."

    a gazetka pisze o spoznionych pociagach ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX