Mężczyzna oblał motocykl żrącą substancją. Straty są duże

Motocykl zaparkowany na jednej z ulic na Pradze-Południe został oblany żrącą substancją. Zrobił to nieznany mężczyzna. Policja bada okoliczności zdarzenia i poszukuje sprawcy.

W sobotę około godziny 12 na policję wpłynęło zgłoszenie o tym, że nieznany mężczyzna oblał motocykl żrącą substancją. 

Motocykl oblany żrącą substancją

Do zdarzenia doszło na ulicy Żółkiewskiego 36. Z informacji podanych przez Tvnwarszawa.pl wynika, że jednoślad był zaparkowany na tyłach jedno ze znajdujących się w okolicy sklepów.

Stołeczna policja informuje w rozmowie z Metrowarszawa.pl, że z relacji świadków wynika, że do motocykla podszedł nieznany mężczyzna i wylał na niego substancję. 

Na miejsce zostały wezwane policja i straż pożarna - strażacy z jednostki chemicznej będą sprawdzać pochodzenie substancji. Na pierwszy rzut oka widać jednak, że substancja była żrąca. Motocykl został poważnie uszkodzony. 

Żadna osoba nie ucierpiała jednak podczas zdarzenia. 

Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji informuje nas, że policja bada okoliczności sprawy - zabezpieczono już monitoring i trwają przesłuchania świadków. Gdy policja zjawiła się na miejscu osoba, która oblała jednoślad substancją już się oddaliła. Trwają jej poszukiwania. 

Świstak dodaje, że oficjalne zgłoszenie nie wpłynęło jeszcze na policję, ponieważ właściciel motocykla znajduje się obecnie poza Warszawą. Mężczyzna ma złożyć je od razu po powrocie. 

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicy? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Jak jeżdżę po Warszawie, to...

Więcej o: