Koncert Beyonce w Warszawie. Utrudnienia i zmiany w komunikacji

Koncert Beyonce i Jay-Z już 30 czerwca na Stadionie Narodowym. Utrudnienia i zmiany w komunikacji zaczną się na kilka godzin przed koncertem.

W sobotę od godziny 16 do 19 drogowcy wyłączą z ruchu obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Na wspomniany teren wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy ze specjalnymi przepustkami wydawanymi przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe.

Możliwy natomiast będzie przejazd wiaduktem w ulicy Saskiej i dalej Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych.

Po zakończeniu koncertu Beyonce na Stadionie Narodowym policja może zdecydować o zamknięciu dla ruchu mostu Poniatowskiego i odcinka Al. Jerezolimskich do ronda de Gaulle'a.

Koncert Beyonce w Warszawie – zmiany w komunikacji miejskiej

Przed i po koncercie pociągi II linii metra będą kursowały z częstotliwością co 3 min. Pojawią się także dodatkowe tramwaje linii 9.
     
Na 15 minut przed zakończeniem koncertu planowanym na godz. 22.45 jeśli policja zdecyduje się na zamknięcie mostu Poniatowskiego na trasy objazdowe zostaną skierowane tramwaje linii: 7, 9, 22, 24 i 25 oraz autobusy linii: 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72.

W tym czasie uruchomiona zostanie linia zastępcza Z kursująca na trasie: PL. ZAWISZY 03 – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona – WIATRACZNA 03.

Ponadto po koncercie uruchomione zostaną dodatkowe kursy autobusów linii 509.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicy? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Która dzielnica jest najbardziej rozśpiewana? Warszawiacy pokochali chóry

Więcej o:
Komentarze (5)
Koncert Beyonce w Warszawie. Utrudnienia i zmiany w komunikacji
Zaloguj się
 • expert40plus

  Oceniono 4 razy 4

  organizatr koncertu pokrywa koszty zmiany ruchu ? pracy policji ? czy "na koszt podatnika" ?

 • ga.spar

  Oceniono 1 raz 1

  to mamy podwójne zamknięcie mostu Poniatowskiego, bo Pasikowski na moście kręci "dzieło" życia, a obok na stadionie jakaś "artystka" drze ryja.
  brakuje jeszcze tylko "masy krytycznej".

 • miszka_szyfman

  Oceniono 1 raz 1

  "Ona czuje we mnie piniądz , wystroiła się Beyonce..."

 • d_ost

  Oceniono 1 raz 1

  A czy w zawiązku z tym przy stadionie od strony Zamoyskiego/Zielenickiej może stanąć bez wezwań mieszkańców patrol straży miejskiej, który zapobiegnie nieprawidłowemu parkowaniu (na trawnikach, w głębi chodników)? Dzieje się to przy okazji każdej imprezy. Okoliczne trawniki wyglądają jako odcinek specjalny rajdu terenowego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX