To była ekspresowa kradzież. Trwała 6 sekund. Policja opublikowała nagranie

To była wyjątkowo zuchwała kradzież. Policja opublikowała wizerunek złodziei, którzy na Mokotowie z salonu kosmetycznego jak gdyby nigdy nic wynieśli laptopa.

- Zrobili to wyjątkowo zuchwale i ekspresowo. Wszystko trwało kilka sekund. Weszli, chwycili za laptopa i uciekli - mówi Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Funkcjonariusze opublikowali wizerunek dwóch mężczyzn, którzy 19 kwietnia z salonu kosmetycznego przy ulicy Obrzeżnej ukradli laptopa.

Na nagraniu z monitoringu widać, jak nerwowo kręcą się przed wejściem do salonu. Po chwili jeden z nich wchodzi do środka i po zaledwie sześciu sekundach wybiega z laptopem w ręku. Biegnąc, chowa go pod bluzę. Chwilę później w ślad za nimi rusza obsługa salonu.

Policja prosi o pomoc

- Osoby, które mogą mieć informacje na temat tożsamości podejrzanych lub miejsca ich obecnego pobytu, proszone są o kontakt osobisty w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie lub telefoniczny pod numerem 22 603 11 13 - precyzuje Koniuszy.

Jak dodaje, informację o złodziejach można wysyłać również elektronicznie na oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Jesteś świadkiem nietypowego lub niepokojącego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicy? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o: