Ścigali Ukraińca, który szalał suzuki po Konstancinie. Z pomocą przyszedł kierowca autobusu

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie po pościgu zatrzymali 39- letniego obywatela Ukrainy. Pod wpływem alkoholu urządzał sobie rajd po ulicach miasta. To nie wszystko.

Informacje o szalejącym po mieście kierowcy suzuki dotarły do policjantów w Konstancinie-Jeziornie po godzinie 19.

Wszystko dzięki kierowcy autobusu

Do jego poszukiwań włączyli się natychmiast znajdujący się na mieście policjanci. Niestety kierowca nie reagował, zarówno na sygnały dźwiękowe, jak i świetlne.

Z pomocą przyszedł kierowca autobusu miejskiego, który widząc poczynania kierowcy suzuki na drodze zmuszony był do gwałtownego hamowania. Zatrzymał się i w ten sposób zablokował mu dalszą jazdę.

Z suzuki kierowca podjął jeszcze próbę pieszej ucieczki, lecz policjanci nie dali mu szans.

Pijany i nie tylko

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który zachowywał się wobec nich agresywnie. Policjanci założyli mu kajdanki i zawieźli do aresztu. Okazało się, że 39-latek pochodzil z Ukrainy, był pijany. Miał prawie promil alkoholu we krwi. 

Na tym nie koniec. Jak ustalili już policjanci, prowadzony przez niego pojazd nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia, a ponadto miał tablice rejestracyjne, które nie należały do tego pojazdu.

Byłeś świadkiem niepokojącego zdarzenia? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o:
Komentarze (20)
Ścigali Ukraińca, który szalał suzuki po Konstancinie. Z pomocą przyszedł kierowca autobusu
Zaloguj się
 • to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 25 razy 23

  deportować i zakazać powtórnego wjazdu na teren Polski. Tępić takich sqr_wysynów/

 • przedstawiciel_gorszego_sortu

  Oceniono 33 razy 13

  Władza ma gdzieś sporą część Polaków, grzecznie sugerując im wyjazd na zachód. W zamian przyjadą przecież Ukraińcy. No to macie swoich Ukraińców..

 • byrcyn11

  Oceniono 35 razy 11

  Dzisiaj Ukraińcy w Polsce zachowują się jak Polacy w Niemczech 30 lat temu.

 • smok61

  Oceniono 9 razy 9

  Jak zwykle, w każdym narodzie znajdzie się czarna owca. Ukraińcy , wbrew stereotypom okazali się imigrantami o wysokiej kulturze. Pomimo , że jest ich ponad milion , na ulicy rozpoznajemy ich tylko po śpiewnym akcencie.
  ========
  Oczywście nie możemy pójść drogą zachodniej europy i przy skazywaniu imigrantów brać pod uwagę ich kulturowych obyczajów. W Szwecji czarni gwałciciele skazywani byli ( są ?) na niskie wyroki , bo w ich kulturze molestwoanie jest obyczajem.
  ======
  Znam opinię normalnych Ukraińow ( prawie wszystkich) co zrobić z takimi osobnikami.
  Normalni Ukraińcy bardzo wstydzą si ę, gdy takie informacje ukazują się w polskiej prasie i tych przestępców nazywają "bydło ukraińskie" , a co do "bydła" ...no to proponowane są kary raczej średnoiweiczne...;0 ;D

 • dante_waw

  Oceniono 12 razy 8

  Rozumiem ze czesc czytelnikow wysnuje z tej historii wniosek ze wszyscy Ukraincy po pijaku szarzuja samochodami... tak jak brytyjscy czytelnicy Daily Mail sadzili ze wszyscy Polacy to zlodzieje i zjadacze labedzi w parkach... tylko ze wtedy strasznie sie oburzalismy jakie to waskie horyzonty maja ci Brytyjczycy....

 • mar Rian

  Oceniono 10 razy 8

  Przeprosić ,,brata,, zwrócić prawo jazdy i samochód może to gieroj zmęczony rezaniem ,,kacapów,, i był w stresie

 • unixyz

  Oceniono 8 razy 6

  Idioto wszedzie nie brakuje, skoro pijany polak potrafi na krecie melexem rozjezdzac hotel, to pijany ukrain rowniez moze pokazac swoja glupote. Tu i tam glupota.

 • turkucio

  Oceniono 9 razy 5

  A kiedy policja się weźmie za Polaków szalejących samochodami i motorami po polskich drogach i ulicach?

 • zydcyklistakomunista

  Oceniono 26 razy 4

  Przestańcie, ksenofobiczne debilki marne, pisać o narodowości tego idioty. Idźcie na kurs angielskiego i poczytajcie jakieś lokalne newsy z UK albo Irlandii... Nie będą o Ukraińcach, gwarantuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX