Mokotów. Konar wbił się w sam środek szyby opla

Reporter Tvnwarszawa.pl zrobił zdjęcie samochodu, któremu konar drzewa wbił się w sam środek szyby. To pokłosie ostrej nawałnicy, która w czwartek nawiedziła Warszawę.

Kolejny wstrząsający skutek czwartkowej nawałnicy. Reporter serwisu Tvnwarszawa.pl zauważył, że z zaparkowanym autem przy ulicy Narbutta na warszawskim Mokotowie coś jest nie tak. 

Okazało się, że konar drzewa wbił się w sam środek przedniej szyby opla. Samochód ma również wgniecioną maskę.

Policja przestrzega, aby śledzić prognozy pogody i, na ile to możliwe, w trakcie silnego wiatru, parkować samochody z dala od drzew, a także pod drzewami nie spacerować. 

Nawałnica w Warszawie

W czwartkowy wieczór nawałnica przeszła przez Warszawę. Wiał bardzo silny wiatr, padał również deszcze. Na ulicy Szwankowskiego konar przygniótł mężczyznę idącego z dzieckiem. Wydobywali go strażacy. Ofiarą nawałnicy był również wiceburmistrz Wołomina, którego również przygniótł konar. Roberta Makowskiego nie udało się uratować.

W czwartkowe popołudnie z powodu nagłej zmiany pogody zginęła 12-letnia dziewczynka. Porwał ją nurt Wisły. Mimo reanimacji, nie przeżyła. Z powodu nawałnicy opóźniono również wylot prezydenta Andrzeja Dudy do Estonii.

Byłeś świadkiem niepokojącego zdarzenia? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o: